
Paskutinį kovo mėnesio sekmadienį prasidėjo naujasis aviacijos vasaros sezonas. Oro bendrovės šiemet Lietuvos oro uostuose keleiviams siūlo daugiau nei 80 tiesioginių reguliarių krypčių. Tarp maršrutų – tiek verslo keleiviams patrauklios kryptys, tiek poilsiautojų pamėgti Europos miestai, tinkami poilsinėms ir pažintinėms kelionėms.
„Pirmaisiais metų mėnesiais stebėjome išskirtinius aviacijos atsigavimo tempus. Tikėtina, kad artėjant kalendorinės vasaros sezonui ir keliautojams dar intensyviau planuojant atostogas, augimas bus dar spartesnis. Oro bendrovės keliautojams pasiūlys daugiau nei aštuoniasdešimt tiesioginių skrydžių maršrutų, taip pat reikėtų nepamiršti, kad lygiagrečiai bus vykdomi ir užsakomieji skrydžiai, kurie dar labiau atlieps keleivių paklausą atostogų skrydžiams“, – sakė Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadovas Tomas Zitikis.
Lietuvos oro uostai detaliau apžvelgia tai, kokie skrydžių maršrutai nuo vasaros sezono bus atnaujinami arba visiškai nauji.
Vilniaus oro uoste – beveik 50 krypčių
Daugiausiai naujų ir atnaujintų maršrutų siūloma keliaujantiems iš Vilniaus oro uosto. Iš viso keleiviai, vykstantys per šį uostą, galės pasiekti beveik 50 krypčių. Dalis šių maršrutų apžvelgiami šiame pranešime.
Kovo 26 d., oficialiai prasidedant aviacijos vasaros sezonui, „Brussels Airlines“ atnaujins verslui ir politikams svarbius tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Briuselį, „Austrian Airlines“ – į Vieną, taip pat nuo gegužės pradžios „airBaltic“ atnaujins skrydžius į Berlyną.
Naujienų ir atnaujintų maršrutų greta jau esamų siūlys oro bendrovė „Ryanair“ – nuo kovo 26 d. vykdys skrydžius į Graikijos sostinę Atėnus ir Frankfurtą, nuo birželio 1 d. – į Korfu, nuo birželio 3 d. – į Varną.
Skrydžius į Oslą nuo kovo 27 d. atnaujins „Wizz Air“. Nuo kovo 28 d. oro bendrovė skraidys į Romą. Įsibėgėjus vasaros sezonui, nuo liepos 10 d., „Wizz Air“ taip pat skraidins į Malagą.
„airBaltic“, be jau esamų maršrutų, siūlys naujus: gegužės 2 d. pradės vykdyti skrydžius į Malagą ir Maljorkos Palmą, o gegužės 4 d. – į Heraklioną.
Tradicinės oro bendrovės vasaros sezoną ir toliau jungs Vilnių su verslui svarbiais oro uostais – aviacijos centrais (HUB). Iš Vilniaus oro uosto bus galima pasiekti Frankfurtą (oro bendrovė „Lufthansa“), Kopenhagą ir Stokholmą („SAS“), Stambulą („Turkish Airlines“), Varšuvą („LOT“), Ciurichą („SWISS“). Suomijos oro bendrovė „Finnair“ toliau siūlys maršrutą tarp Lietuvos sostinės ir Helsinkio. Londono Sitį ir toliau bus galima pasiekti naudojantis tiesioginiu „LOT“ vykdomu skrydžiu.
Visos kryptys iš Vilniaus oro uosto – čia.
Naujos kryptys Kauno oro uoste
Kauno oro uoste vasaros sezono metu siūloma beveik 30 krypčių, tarp kurių yra jau dabar vykdomos, tačiau sugrįš keliautojų pamėgti maršrutai, bus siūlomos ir naujos kryptys.
Kovo pabaigoje oro bendrovė „Ryanair“ pradeda naujus skrydžius iš Kauno į Bratislavą (Slovakija), Barį (Italija) ir Burgasą (Bulgarija).
Kalbant apie tęsiamus maršrutus – oro bendrovė „Ryanair“ vasaros sezono metu toliau išlaikys skrydžius į Olborgą, Alikantę, Liverpulį, Londoną, Stokholmą, Šanoną, Madridą, Kopenhagą, Dubliną, Malagą. Taip pat „Ryanair“ užtikrins patogų susisiekimą su Bristoliu, Pafosu, Briuseliu, Kelnu, Geteborgu ir Edinburgu. Savo maršrutus vasaros sezono metu toliau tęs ir oro bendrovė „Wizz Air“. Ji skraidins į Olesiundą, Stavangerį ir Bergeną (Norvegija), Londoną (Jungtinė Karalystė).
Šiame oro uoste skrydžiai atsinami taip pat į Neapolį, Maljorkos Palmą, Rodą, Rimini, Varšuvą.
Visos kryptys iš Kauno oro uosto – čia.
Palangos oro uoste – keliautojų pamėgtos kryptys
Palangos oro uoste keliautojams toliau siūlomos jų pamėgtos kryptys.
Per šiuos oro vartus bendrovė „Ryanair“ skraidina į Dubliną ir Londoną. „Norwegian Airlines“ vykdys maršrutą į Oslą, o „SAS“ skraidina į Kopenhagą.
Oro bendrovė „airBaltic“ iš Palangos oro uosto vykdys skrydžius į Rygą.
Visos kryptys iš Palangos oro uosto – čia.
Šaltinis: Susisiekimo ministerija
Susijusios naujienos
Gerais socialiniais įgūdžiais pasižymi vienas iš trijų vaikų – kaip lavinti šį gebėjimą?
Žvejyba upėse rudenį: ką svarbu žinoti žvejojant lašišų ir šlakių migracijos metu?
Ką reikėtų žinoti prieš įsigyjant žemės sklypą namo statybai?
Taip pat skaitykite
Aktualijos
Verslas
Laisvalaikis
Teisė
Mokslas
Gyvenimo būdas