ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2021:12:04 3:56

VšĮ „Mažoji guboja“ teatro trupė pristato spektaklį „Ilgas kelias namo“

Ei, visi, ir maži, ir dideli, ir jauni, ir truputį pasenę, ar kada buvot susimąstę, kaip patrumpinti ilgą kelią namo? Nukirsti kampą? Banalu, paprasta, neįdomu. Aplinkui? Kaip tai įmanoma? Ar bandėte kažką kito surasti?  Ką dar galima būtų sugalvoti, kaip kitaip sutrumpinti tą ilgą kelią namo?

Ogi pabandykim bendraudami, pasišnekučiuodami, pasišmaikštaudami ir pajuokaudami. Sakot, nesutrumpės, nesąmones tauškiu. Gerai, išbandykim. To trumpesnio kelio paieškai ir pasikvieskim draugų.  Draugų, su kuriais bendrausim, šnekučiuosimės, juokausim ir net nespėsime pamatyti, kaip  kelias sutrumpėjo ir visai ne toks jau jis ir ilgas. Kas tie draugai, su kuriais galėtų būti taip įdomu ieškoti ir – SVARBIAUSIA – rasti tą trumpesnį kelią.

Ogi Neįgaliųjų dienos centro VŠĮ „Mažoji guboja“ teatro trupė, kviečianti kartu ieškoti ir…. rasti tą trumpesnį kelią namo.  Tikrai bus įdomu patirti netikėtą- trumpesnio kelio atradimą. Net ne kelio, o būdo jo ieškant ir surandant. Žinau, kad tik kartu, bendrai ieškodami, pasimėgausim to atradimo džiaugsmu. Tikiu, kad mūsų draugai pasiūlys ir dar ką nors mums neišbandyto, kad tik kelias neprailgtų. Kur vyks ta kelionė, tas trumpesnio kelio ieškojimas? Kelionė prasideda. Gražių įspūdžių, puikių atradimo emocijų. Po kelionės pasidalinsim įspūdžiais, emocijomis, kaip pavyko, nes tikiu, kad pavyks, rasti trumpesnį kelią namo. Ar tiktai namo? O gal ir į kiekvieno mūsų širdį?

Lapkričio 15 d. 14 val. Kurhauzo salėje  VšĮ „Mažoji guboja“ teatro trupė pristato spektaklį „Ilgas kelias namo“. Režisierius – Povilas Krivickas.

Po spektaklio vyks diskusija „Galiu / negaliu, reikia / nereikia, jei taip, tuomet kodėl ir kaip?“. Lektoriai: „Mažosios teatro akademijos“ režisierius Povilas Krivickas, aktorė Violeta Mičiulienė.

Neįgaliųjų dienos centras „Mažoji guboja“ yra įsikūręs Vilniuje. Šį centrą lanko asmenys, turintys intelekto sutrikimų.  Centras turime teatro judesio trupę, su kuria šiuo metu vykdo projektą, remiamą Lietuvos kultūros tarybos ir Vilniaus miesto savivaldybės.

 


Šaltinis: Palangos miesto savivaldybė