ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2021:05:12 11:16

Atostogos medikams: turizmo paslaugos, leisiančios pailsėti karantino metu

Projektas „Atostogos medikams“ eina į pabaigą, tačiau pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis dar nevėlu – tai padaryti sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai galės iki lapkričio pabaigos. Trūksta idėjų, kokias paslaugas įsigyti? Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ rekomenduoja saugias ir išradingas kelionių galimybes vakarui, savaitgaliui, ar trumpoms atostogoms.

Vienas paprasčiausių būdų pabėgti nuo rutinos – pasilepinti prabangia nakvyne viešbutyje su vakariene į kambarį arba pasirinkti atokią kaimo turizmo sodybą. Nakvynę šiuo metų galima įsigyti iš visų apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų: viešbučių, motelių, apartamentų, sanatorijų, kaimo turizmo sodybų, kempingų ir kitų. Projekte šiuo metu dalyvauja 661 apgyvendinimo įstaiga iš visos Lietuvos.

Jei esate užkietėję gurmanai, kelionių organizatoriai ir agentai siūlo pasimėgauti degustaciniais maisto rinkiniais ir susipažinti su įvairių kultūrų virtuvėmis nuotolinėse paskaitose arba užsisakyti vakarienę į namus iš geriausiai vertinamų šalies restoranų.

Tiems, kas neturėjo galimybės pasirūpinti savo sveikata anksčiau, gydymo paslaugas vis dar teikia medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo centrai. O norintiems profilaktiškai stiprinti imunitetą ar gerinti fizinę formą kelionių organizatoriai siūlo nuotolinių treniruočių paketus arba asmenines treniruotes lauke. O geram poilsio ir aktyvaus laisvalaikio balansui siūlomos apgyvendinimo paslaugos su pasivažinėjimu dviračiais, komercine žvejyba ar šiaurietiško ėjimo programa.

Pasiilgusiems pažinimo džiaugsmo puikiai tiks nuotolinės ekskursijos vaizdo skambučių pagalba, individualus objektų lankymas su audiogidu ir net privatūs kino seansai išskirtinėse Lietuvos vietose. O jei jums patikę pasiūlymai prieinami tolėliau arba trokštate pabėgti iš savo aplinkos, kelionių organizatoriai gali jums pasiūlyti pervežimą ar transporto nuomos paslaugas kelionei į kitą miestą.

Pilną paslaugų teikėjų, galinčių pasiūlyti šias paslaugas ir dar daugiau, sąrašą rasite čia.


Šaltinis: „Keliauk Lietuvoje“