ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2021:09:21 8:29

„Legalus Dragas: Šiauliai 2020“ dalyviams – ypatingi kuponai (video)

Šių metų birželį sėkmingai startavęs projektas „Legalus Dragas“ jau šį savaitgalį, rugpjūčio 8 ir 9 d., persikelia į Šiaulius. Kažkada buvusi nelegalaus „Drago“ trasa – Zokniuose esantis apleistas oro uostas,  šiam savaitgaliui adrenalino mėgėjams taps legalia trasa, kurioje vyks legalios automobilių ir motociklų traukos lenktynės „Legalus Dragas: Šiauliai 2020“.

Projektą organizuojanti Lietuvos kelių policijos tarnyba, bendradarbiaudama su ilgamečiais traukos lenktynių organizatoriais DragFest.LT ir Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), žengia dar vieną žingsnį – kviečia ne tik vairuoti ir kelyje elgtis atsakingai, bet ir parengė staigmeną – vairuotojai kurie buvo bausti už greičio viršijimą, chuliganišką vairavimą ar dalyvavimą nelegaliose „Drago“ lenktynėse gaus kuponus ir jau Šiauliuose vykstančiose lenktynėse dalyvaus NEMOKAMAI!

Kuponus gaus automobilių ir motociklų vairuotojai, kurie už minėtus pažeidimus teisę vairuoti susigrąžino nuo 2020 m. nuo birželio 1 d. iki 2020 m. rugpjūčio 7 d.

Norintys gauti kuponus turi kreiptis į Šiaulių apskr. VPK Kelių policijos tarnybą (Purienų g. 48, Šiauliai) ketvirtadienį (8-12 val. ir 13-17 val.) ir penktadienį (8-12 val. ir 13-15.45 val.).

Tokie kuponai bus dalijami ir ateityje kituose šalies miestuose vyksiančiuose „Legaliuose Draguose“

Visą savaitgalį visi Šiauliuose gazuokite legaliai! Veiksmo vieta – Aviacijos g., Šiauliai.

Video nuoroda 


Šaltinis: Lietuvos policija