ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2021:05:12 10:37

Joringis Šatas apie stiliaus tendencijas vyrams: „Jeigu užtikrintai vilkėsite ir ne šio sezono drabužius, nieks net nepastebės”

Vaido Jokubausko nuotr.

Norite atnaujinti garderobą stilingais šio sezono drabužiais, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Kviečiame susipažinti su pavasario–vasaros vyrų mados tendencijomis, kurias pristato „ŠaŠa“ stilistas Joringis Šatas.

Stop kadras

Svarbiausia – patogumas

Joringis Šatas pasakoja, kad kaip ir kiekvieną sezoną, pirmiausia vyrai kreipia dėmesį į patogumą ir praktiškumą, todėl ir šis nėra išimtis. Stilistas priduria, jog ne tik pavasaris, bet ir vasara į vyrų garderobą atneš daug švelnios ramybės ir patogumo.

„Šiais metais karaliaus pastelė – ramūs geltoni, mėlyni, pilki atspalviai. Ypač madinga derinti panašius atspalvius, pavyzdžiui, pasirinkus pilką kostiumą, prie jo derinti švelnesnio atspalvio pilkus marškinėlius, bei pilką lietpaltį, akcentu paliekant baltus sportinius batelius“, – sako J. Šatas.

Stop kadras

Madingi drabužių siluetai šį sezoną – taip pat patogūs. Vyraus laisvi ir nevaržantys. „ŠaŠa“ stilistas išskiria platesnes kelnes, prailgintus, mažiau liemenuotus švarkus.

„Taip pat itin stilinga, ir, be abejo, patogu rinktis sportinį stilių. Tiesa, čia vyraujančios spalvos kiek ryškesnės. Tamsų sportinį kostiumą papildo žalios, raudonos, baltos detalės. Šis kostiumas puikiai tinka stilingam laisvalaikio ar miesto įvaizdžiui“, – apie tendencijas pasakoja Joringis Šatas.

Pasak jo, šį sezoną tiek laisvame, tiek klasikiniame stiliuje aiškiai pastebimos detalės: juostos, puošiančios kelnių šonus ar rankoves. Stilistas atkreipia dėmesį, kad kostiumas dekoruotas juostomis tampa ne tokiu įpareigojančiu.

Joringo Šato teigimu, miksuoti klasiką su sportu vis dar labai madinga ir patogu, todėl atšilus orams avalynės topuose pirmą vietą ir vėl užims sportiniai bateliai, o puikiu aksesuaru taps kuprinė ar didelis krepšys.

 

Stop kadras    

Norintiems atnaujinti viršutinius drabužius, Joringis Šatas rekomenduoja didesnio nei jūsų nešiojamo dydžio (angl. oversize) paltus.

„Ypač madingi raštai – langeliai. Kiek kuklesniems galima rinktis to paties atspalvio, drąsesniems – gan kontrastingą spalvų mišinį. Žinoma, tuomet užtenka visiškai paprastų juodų drabužių ir ryškesnio palto, kuris jūsų įvaizdį pavers žaismingu ir pavasarišku”, – sako stilistas.

Stop kadras

Jis priduria, kad jau klasika tapusios odinės striukės ar džinsiniai švarkeliai tikrai suteiks jaunatviškumo ir pataria neslėpti jų spintos gilumoje.

Turite gerai jaustis

„ŠaŠa“ stilistas sako, kad visų pirma žmogus turi gerai jaustis.

Stop kadras

„Jeigu matysis, kad vyras jaučiasi nepatogiai, eina ir nepasitiki savimi, drabužis jam trukdo, o ne padeda, tada galima vaikytis kokių tik nori madų, tačiau įvaizdus bus prastas“, – teigia Joringis Šatas.

Vis dėlto, pasak jo, nereikia bijoti eksperimentuoti – šio pavasario tendencijos gan solidžios ir neišsišokančios, todėl tikrai nebus sunku. Nežinantiems, kaip derinti šio sezono tendencijas, stilistas J. Šatas pataria derinti sportinius batelius prie kostiumo – tai bus ir gražu, ir patogu.

Stop kadras

„Tačiau svarbu būti savimi ir neįspausti į kažkokius rėmus. Mada tampa vis laisvesnė, o stilių kuriate patys. Pirkite tai, kas Jums patinka, ir jeigu užtikrintai vilkėsite ir ne šio sezono drabužius, nieks net nepastebės. Išmokite pateikti save, kad niekam nekiltų abejonių“, – priduria Joringis Šatas.

Žurnalistė Izabelė Kačinskaitė, el. paštas izabele@ltnews.lt