ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2021:05:12 11:08

Lietuvos paplūdimio futbolo čempionai ketina driokstelėti turnyre Portugalijoje

Stop kadras

Daugkartinė Lietuvos paplūdimio futbolo čempionė Vilniaus „Igol“ komanda po dviejų mėnesių vyks į Portugaliją ir atstovaus šaliai Europos klubų Čempionų lygoje – „Euro Winners Cup 2018“ turnyre.

Praėjusių metų rugpjūtį vilniečiams pavyko susigrąžinti Lietuvos čempiono titulą. „Igol“ komanda tada dramatiškai baudinių serijoje įveikė „Rings“ futbolininkus ir išsikovojo vietą tarp Europos šalių paplūdimio futbolo čempionių, kurios nuo gegužės 25 iki birželio 3 dienos kovos ant Portugalijos Nazarės kurorto smėlio.

Stop kadras

Pastaruoju metu vilniečiai turnyrui ruošiasi rungtyniaudaminLietuvos paplūdimio futbolo žiemos pirmenybėse, kuriose dalyvauja aštuonios komandos. Ten „Igol“ futbolininkai po šešių turų yra iškovoję 18 taškų, tad paskutiniojo turo akistatoje su 15 taškų turinčia „Avelitos“ komanda juos tenkina ir lygiosios.

Tokiu būdu jau netrukus finišuos žiemos futbolo pirmenybės, tad po jų „Igol“ komandai teks įtemptai ruoštis artėjančiam iššūkiui Portugalijoje.

„Žiemos turnyrui skiriame didelį akcentą, tačiau suprantame, kad, norint sėkmingai atstovauti Lietuvai Portugalijoje, reikia dar rimtesnio ir atsakingesnio pasiruošimo. Kiek vėliau planuojame surengti keletą treniruočių stovyklų, kuriose aktyviai rengsimės artėjančioms kovoms. Taip pat sužaisime kelis kontrolinius mačus su Latvijos ir Baltarusijos klubais.

Komanda jau sulaukė pastiprinimo, kai prie jos prisijungė Mantas Makutunovičius, tačiau turnyrui Portugalijoje ketiname pasikviesti dar keletą žinomų žaidėjų, tarp kurių – Aivaras Meškinis ir Ramūnas Radavičius. Gali būti, jog ekipą papildys patyręs legionierius vartininkas iš stipriausios pasaulio paplūdimio futbolo lygos Rusijos, bet apie tai paskelbsime vėliau, kai viskas galutinai paaiškės“, – pasakojo „Igol“ komandos treneris Bronislavas Mickevičius.

Anksčiau dėka privačių rėmėjų ir kelių žmonių rodomo didelio entuziazmo gyvavęs Lietuvos paplūdimio futbolas sulaukė užnugario – jam didesnį dėmesį pradėjo skirti Lietuvos futbolo federacija (LFF).

Būtent LFF kartu su Lietuvos salės futbolo asociacija šiais metais organizuoja Lietuvos paplūdimio futbolo žiemos pirmenybes ir už pergalę 2017 metų Lietuvos čempionate suteikė kelialapį „Igol“ ekipai po dviejų mėnesių startuoti „Euro Winners Cup 2018“ turnyre Portugalijoje.

„Esame labai dėkingi LFF už pagalbą puoselėjant paplūdimio futbolą. Dėl jų pagalbos ir suteiktos galimybės išvykti į Portugaliją mes pajėgsime suburti dar geresnę komandą ir garbingai kovoti už Lietuvą. Šiemet esame ambicingesni bei pasiruošę tarptautinėje arenoje įrodyti, kad Lietuvos paplūdimio futbolo lygis yra pakilęs“, – teigė „Igol“ ekipos administratorius Rolandas Laptevas.

Stop kadras

Straipsnis parengtas remiantis BNS naujienų agentūros informacija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo yra draudžiama.