ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2022:12:06 12:11

„Avia Solutions Group“ plečia bendradarbiavimą su „Wizz Air“ avialinijomis

„Avia Solutions Group“, pirmaujančių keleivių bei krovinių pervežimo pajėgumų teikėjų, dirbančių su avialinijomis visame pasaulyje, dukterinė įmonė „FL Technics“, tarptautinė orlaivių techninės priežiūros ir remonto (MRO) paslaugų teikėja, pasirašė penkių metų bendradarbiavimo sutartį su didžiausiomis Vengrijos avialinijomis „Wizz Air“.

Pagal naująją sutartį „FL Technics“ avialinijoms teiks aviacinius sprendimus, susijusius su orlaivių ratais ir stabdžiais, įskaitant operatyvųjį bei kapitalinį remontą, techninę priežiūrą, detalių sandėliavimo, tiekimo ir valdymo sprendimus.

Jonas Janukėnas, „Avia Solutions Group“ vadovas, pakomentavo naująją partnerystę: „Mūsų įmonių grupė nuolat vykdo aktyvią plėtrą visame pasaulyje, atsižvelgdama į klientų poreikius, ateities potencialą, galimybes. Džiaugiamės matydami, kad naujoji „FL Technics“ ratų ir stabdžių paslaugų teikimo verslo linija jau susilaukė didelio susidomėjimo tarp didžiųjų Europos avialinijų. Malonu žinoti, kad „Wizz Air“ jau ne pirmą kartą renkasi savo orlaivių techninį saugumą patikėti „FL Technics“ ir laikome tai kokybės bei patikimumo įvertinimu.“

Julia Brix, „Wizz Air“ grupės techninių paslaugų vadovė, teigė: „Tęsdami savo aktyvios plėtros laikotarpį siekiame bendradarbiauti su itin patikimais partneriais. Tik taip galime užtikrinti savo daugiau nei 350 orlaivių turinčio parko techninį saugumą. Džiaugiamės galėdami sustiprinti partnerystę su „FL Technics“ bei visa „Avia Solutions Group“ įmonių grupe. Puikus „FL Technics“ kainos ir paslaugų kokybės santykis, lankstumas bei atsakingas požiūris į kokybės kontrolę paskatino mus pasirinkti būtent šią įmonę kaip savo ratų ir stabdžių aviacinių paslaugų teikėjus. Tikime, kad šis kontraktas tėra pradžia ilgo ir sėkmingo bendradarbiavimo.“

„FL Technics“, norėdami praplėsti savo teikiamų orlaivių remonto ir priežiūros paslaugų spektrą, investavo į Europoje įsikūrusį ratų ir stabdžių verslą, valdomą LEAN principais, pasižymintį puikia infrastruktūra bei stipria detalių tiekimo grandine. Nuo šiol „FL Technics“ klientams gali pasiūlyti daugiau paslaugų vieno langelio principu, suefektyvinti bei optimizuoti procesus, sutrumpinti remontui reikalingą laiką.

Naujoji orlaivių ratų ir stabdžių produktų bei paslaugų linija taip pat leidžia „FL Technics“ prisidėti prie globalių pastangų aviacijos pramonėje sumažinti CO2 pėdsaką. Klientai, norintys gauti įvairių kokybiškų aviacinių paslaugų, gali optimizuoti procesus ir paslaugas gauti vienoje vietoje, išvengdami su kelionėmis bei technikos pervežimais susijusių kaštų bei iššūkių.

Toks, į tvarumą bei efektyvumą orientuotas įmonės požiūris ir buvo vienas veiksnių, nulėmusių „Wizz Air“, aštunto didžiausio skrydžių operatoriaus Europoje, sprendimą paslaugų, susijusių su orlaivių ratais ir stabdžiai, teikėjais pasirinkti „Avia Solutions Group“ dukterinę įmonę.

 

Jei norite sužinoti daugiau informacijos ar suplanuoti interviu su vienu iš mūsų „Avia Solutions Group“ atstovų, susisiekite su Vilma Vaitiekūnaite el. paštu vilma.vaitiekunaite@aviasg.com arba +37061112789

 

Apie „Avia Solutions Group“:

„Avia Solutions Group“ yra pirmaujantys keleivių bei krovinių pervežimo pajėgumų teikėjai, dirbantys su avialinijomis visame pasaulyje. Grupė valdo virš 100 biurų ir gamybos stočių ir vienija daugiau nei 9500 aukštos kvalifikacijos aviacijos specialistų, aptarnaujančių virš 2000 klientų Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje ir kitur.

„Avia Solutions Group“ turi daugiau nei 500 licencijų veiklai įvairiuose verslo segmentuose vykdyti. Į platų grupės įmonių klientams siūlomų paslaugų spektrą įeina: orlaivių, įgulos, techninės priežiūros ir draudimo (ACMI) nuoma, užsakomoji ir krovininė aviacija, orlaivių nuoma ir prekyba, MRO paslaugos, verslo aviacija ir VIP skrydžių organizavimas, pilotų ir įgulos mokymai, įdarbinimo ir kitos su grupės veikla susijusios paslaugos. Daugiau informacijos: www.aviasg.com