ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2023:06:01 8:27

Taylor Swift pristato naują albumą „Midnights”: tai kelionė per siaubą ir saldžiausius sapnus

Šiąnakt JAV atlikėja ir dainų autorė Taylor Swift išleido ilgai lauktą 10- ąjį studijinį albumą  – „Midnights”. 

Šis albumas skirtas mums visiems, kurie naktimis vartomės lovoje, negalėdami užmigti, todėl nusprendę palikti savo degančius žibintus, einame ieškoti – tikėdamiesi, kad galbūt, kai laikrodis išmuš dvylika…sutiksime save,” – pasakoja atlikėja.

„Midnights” alsuoja miglotomis abejonėmis, privačiais triumfais, svarbiausiais klausimais ir ilgalaikiais apmąstymais, kurie kiekvieną iš mūsų persekioja naktimis, neleisdami mums užmigti; Panašu, kad Taylor Swift jautė pareigą per naująją muziką savuosius iškelti į šviesą.

Tai muzikos rinkinys, parašytas vidury nakties. Kelionė per siaubą ir saldžius sapnus. Grindys, kuriomis žingsniuojame ir demonai, su kuriais susiduriame“, – kalbėjo T. Swift, skelbdama apie naują projektą. 


Kartu su 13-ka naujų albumo dainų
pasirodė ir netikėtas duetas – „Snow On The Beach“, kurį Taylor Swift įrašė drauge su kitu pop muzikos genijumi – JAV atlikėja Lana Del Rey.  Dainoje daugiausia dėmesio skiriama mažai tikėtinam skirtingų gamtos stebuklų susidūrimui – „keista, bet nepaprastai gražu“, sako Swift, todėl atrodo teisinga, kad daina įrašyta kartu su Lana.

Išgirskirte naujausią Taylor Swift albumą „Midnights”  ČIA.