ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2023:09:29 1:24

VVTAT priėmė nutarimą dėl UAB “Perlas energija” sutarties sąlygų

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) priėmė nutarimą, kuriuo įpareigojo UAB „Perlas energija“ netaikyti nesąžiningomis pripažintų sutarties sąlygų.

 

Rugpjūčio 11 d. VVTAT nustačius, kad UAB „Perlas energija“ vartotojams skirtos sutarties sąlygos, susijusios su jų keitimu, yra nesąžiningos, kreipėsi į bendrovę dėl įsipareigojimo netaikyti šių sąlygų.

 

Bendrovei nesutikus su VVTAT nustatytomis nesąžiningomis sutarties sąlygomis ir nepateikus rašytinio įsipareigojimo jų netaikyti, VVTAT skubos tvarka priėmė nutarimą, kuriuo įpareigojo bendrovę atitinkamų sąlygų netaikyti.

 

Pasak VVTAT direktorės Godos Aleksaitės, UAB „Perlas energija“ situacija nėra įprasta, nes bendrovė veiklą yra sustabdžiusi. Kaip informavo UAB „Perlas energija“, nors bendrovė ir nesutinka su VVTAT pozicija pripažinti atitinkamas sąlygas nesąžiningomis, tačiau jos nebebus realizuotos, t. y. nebus taikomos.

 

Visgi, pagal nustatytą procedūrą, jei bendrovė nepaisytų VVTAT įpareigojimo ir toliau nesąžiningas sąlygas taikytų, jai grėstų sankcija.

 

VVTAT priimtas sprendimas dar gali būti skundžiamas teismui.

 

Tuo pačiu VVTAT tęsia tyrimą dėl nesąžiningos komercinės veiklos nustatymo. Laukiama papildomų paaiškinimų iš bendrovės.

 


Šaltinis: VVTAT