ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2022:10:03 8:57

„FL Technics“ tęsia sankcijų Rusijai vykdymą, paruošė buvusį „Aeroflot“ orlaivį naujam operatoriui

Pasaulinė aviacija ir toliau vienareikšmiškai tęsia sankcijų Rusijai vykdymą ir iš Rusijos oro linijų atimtus orlaivius paruošia ir pritaiko naujiems operatoriams. Bendradarbiavimas tarp orlaivių lizingo bendrovių ir lėktuvų priežiūros bei remonto organizacijų užtikrina greitą ir kokybišką orlaivių paruošimą naujiems valdytojams. „FL Technics“, pasaulinis orlaivių techninės priežiūros ir remonto (MRO) paslaugų teikėjas tokiu būdu jau ne pirmą kartą prisideda prie sankcijų Rusijai vykdymo.

Vienas „FL Technics“ klientų, Airijos orlaivių lizingo bendrovė „Wing Capital Partners“, įsigaliojus EU sankcijoms Rusijai atšaukė visus savo orlaivius, kurie buvo išnuomoti šalies oro linijoms, taip apribodami Rusijos oro linijų veiklą.

„Wing Capital Partners“ orlaivis VQ-BKS Airbus A320 MSN 4692, kurį prieš tai lizingavo Rusijos oro linijos „Aeroflot“, vakar dieną atliko bandomąjį skrydį Kauno oro uoste po remonto darbų „FL Technics“ orlaivių remonto bazėje. Čia orlaiviui buvo atlikta patikra ir reikalingas remontas, įskaitant ir perdažymo darbus.

„Mūsų klientai užsakė atlikti periodinės techninės priežiūros darbus, salono konfigūraciją bei viso orlaivio perdažymą, taip paruošiant orlaivį perdavimui naujam operatoriui,“ sakė Žilvinas Lapinskas, „FL Technics“ generalinis direktorius. „Po techninės priežiūros darbų bei orlaivio perdažymo, bendru „Wings Capital Partners“ bei naujojo operatoriaus sutarimu, ketvirtadienį buvo vykdomas „demo“ skrydis. Tai yra viena iš pagrindinių procedūrų, kuomet orlaivis yra perduodamas bei „išlizinguojamas“ ar parduodamas naujam operatoriui. Tokių paslaugų paklausa yra ypač padidėjusi, nes orlaivių savininkai skuba atsiimti savo orlaivius iš sankcionuotų įmonių. Yra džiugu, kad lizingo bendrovės renkasi Kauną bei „FL Technics“ kaip profesionalų, aukštos kokybės paslaugas teikiantį partnerį, įsikūrusį itin patogioje geografinėje vietoje.“

 

 

Apie „FL Technics“:

 „FL Technics“ yra pasaulinis orlaivių techninės priežiūros ir remonto (MRO) paslaugų teikėjas. Bendrovė specializuojasi periodinės bei operatyviosios techninės priežiūros, atsarginių dalių ir komponentų palaikymo, variklių, APU ir važiuoklės valdymo, pilno orlaivių inžinerijos ir techninio mokymo srityse. „FL Technics“ yra EASA Part-145, Part-M, Part-147, Part-21 bei FAA-145 sertifikuota įmonė, turinti angarus Lietuvoje, Indonezijoje, Kinijoje ir Jungtinėje Karalystėje bei globalų operatyviosios techninės priežiūros stočių tinklą.

„FL Technics“ priklauso pirmaujančiai aviacijos paslaugų grupei „Avia Solutions Group“, teikiančiai keleivių bei krovinių pervežimo pajėgumus avialinijoms visame pasaulyje. Į platų grupės įmonių klientams siūlomų paslaugų spektrą įeina: orlaivių, įgulos, techninės priežiūros ir draudimo (ACMI) nuoma, užsakomoji ir krovininė aviacija, orlaivių nuoma ir prekyba, MRO paslaugos, verslo aviacija ir VIP skrydžių organizavimas, pilotų ir įgulos mokymai, įdarbinimo ir kitos su grupės veikla susijusios paslaugos. Grupė valdo virš 100 biurų ir gamybos stočių visame pasaulyje.

Daugiau informacijos: www.fltechnics.com arba www.aviasg.com