ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2022:01:24 3:25

Regio atlikėjas Mr.Bullet Kalėdų maratonui dovanoja ironiškąją „Prakeiktą planetą“

Naujausiame Jamaikos regio ir hip-hopo muzikines tradicijas derinančio Lietuvos atlikėjo Mr.Bullet kūrinyje „Prakeikta Planeta“ – stipri socialinės kritikos žinia. Dainos tekstas su gilia ironiją atspindi šv. Kalėdų laikotarpiu stiprėjančias visuotinio vartojimo nuotaikas.

Romantiškas, o kartu tuo pačiu metu ir sarkastiškas regio kūrinys kalba apie jautriausią visuomenės bėdą – sudaiktėjimą. Jis pasireiškia tuo, kad forma užleidžia vietą turiniui, vaizdas – žodžiui, o „Instagram“ filtras, fonas ar daiktas tampa svarbesnis už žmogų, kuris yra nuotraukoje.

„Prakeiktoj planetoj“ gyvena pingvinai, ką jie valgo – niekas nežino. Nosis sukišę į savo „ai-founus, viskas dėl filtrų, viskas dėl fono. Rūbų dizainas, dieta KETO, „feikinės“ foto, žmonių anketos…“, – cituoja savo dainos tekstą Mr. Bullet. Anot atlikėjo, „Prakeikta planeta“ drąsiai ir tiesiai rėžia tai, ką jaučiame visi – vartojimo instinktas yra užvaldęs mus taip stipriai, kad retas kuris beturime žmogiškosios stiprybės jam atsispirti.

„Prakeikta planeta“ įrašyta 2021 metų lapkričio mėnesį „Sielos“ studijoje, Vilniuje. Garso įrašo režisierius – Aurelijus Sirgedas. Muziką prodiusavo regio prodiuseris „SoulFyah“ iš Vokietijos. „Prakeikta planeta“ bus įtraukta į pirmąjį Mr.Bullet regio albumą „Už mus ir jus“, kuris pasirodys 2022 metų pradžioje.

VIDEO:

 

#MrBullet #PrakeiktaPlaneta #UzMusIrJus #reggae #hiphop