ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2021:09:21 9:10

Flying Saucer Gang pristato naują dainą „KIEK ŠVIESŲ“ – vasaros vakarėlių hitas, kuriam vaikinai sukūrė retro stiliaus vizualizaciją

Naujausia Flying Saucer Gang daina „KIEK ŠVIESŲ“ tikrai tiks jūsų automobilių grojaraščiams, ilgiems pasivažinėjimams paskutiniais vasaros vakarais. Įsiklausę į žodžius, klausytojai gali suprasti, kad daina yra apie gyvenimo dvilypiškumą.

Gyvenimas iš esmės yra nevienareikšmiškas, o šiuo atveju dainuojame ir apie mūsų su broliu asmenybių dvilypiškumą: nors angelo sparnai ir velnio ragai yra mitologinės priešingybės, tačiau mes nesibaidome pripažinti savo vidinių konfliktų ir įvairiapusiškumo“, – atviravo Remigijus.

Germanas paaiškino, kad tolimesnės eilutės yra apie gyvenimo pakilimus ir nuopuolius, bei ryžtą nepaisant visko eiti pirmyn, mėgaujantis viskuo, ką dovanoja visata. „Dabartiniame šurmulyje atrodo, kad mums nuolat reikia naujų daiktų ir pasiekimų, tačiau, manau, kad reikia didžiuotis tuo, ką turi. Nesvarbu, daug ar mažai – reikia tai vertinti,“ – filosofavo atlikėjas.

Dainos vizualizacija yra trumpas sugrįžimas į brolių vaikystę. Tokį stilių Flying Saucer Gang pasirinkto įkvėpti praeities kartų ikoniškų grupių, tokių kaip Sex Pistols ir Beastie Boys.