ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2021:04:12 2:49

Dizaineris Robertas Kalinkinas – atvirai apie pinigus ir plastines operacijas

Žinomas šalies dizaineris Robertas Kalinkinas atvirame interviu įvardino ne tik tai, kurie jo kūriniai atneša daugiausiai pinigų, bet ir atskleidė kaip prekyba sekasi už Lietuvos ribų. Mados namų įkūrėjas taip pat papasakojo apie praėjusiais metais patirtas plastines operacijas ir kodėl tai rekomenduotų kiekvienam.

Užsiimu šia veikla iš noro gerai gyventi – turėti sau, artimiesiems ir draugams daugiau galimybių bei patogumų, nes pinigai atveria duris“, – teigė apie pinigų vertę paklaustas dizaineris. – „Nenoriu, kad jūs susidarytumėte įspūdį, jog turiu klaikiai daug pinigų, nes taip nėra. Turiu jų tik kiek, kiek pakanka, bet man jų tiesiog negaila tiems žmonėms, kurie man rūpi, kurie yra aplink mane arba, kuriems aš kažką jaučiu“.

Daugiausiai pelno man atneša mano laikas ir protas. Visiems savo darbuotojams sakau: „tu man parduodi ne savo laiką, o savo gabumus“. O kalbant apie fizinius daiktus, tai geriausiai parsiduoda džinsai, džemperiai, paltai ir visa kita smulkmė, kaip rankinukai, diržai, ženkliukai ir muilai – kai žmonės nenori išleisti daug pinigų, bet nori turėti dizainerio kurtą daiktą“, – atviravo R. Kalinkinas.

Robert Kalinkin“ mados namų prekės ženklas per aštuonerius verslo gyvavimo metus išpopuliarėjo ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Nepaisant to, dizaineris atvirauja, kad tarptautinis pripažinimas ir eksportuojamų drabužių kiekis nėra toks didelis, kaip gali atrodyti iš šalies.

Turbūt visus nuvilsiu, bet mes eksportuojame išties nedaug – iki 20 procentų Lietuvoje pagamintos produkcijos. Visgi, pagal šį rodiklį savo rinkoje turbūt patektume į sėkmingiausių šalies verslų penketuką. Kol kas mums sekasi, kad perka bent tiek, bet tai neturi nieko bendro su realiu tarptautiniu pripažinimu. Toje pačioje Latvijoje manęs niekas nežinotų”, – kukliai apie savo verslą pasakojo dizaineris.

Praėjusiais metais televizijos projekte „Dydžio (r)evoliucija“ plius dydžio moterims stiliaus patarimus žarstęs R. Kalinkinas savo kūnu nebuvo patenkintas ir pats. Atsisakius cukraus jam pavyko numesti net 10 kg per tris mėnesius, tačiau vėliau, norėdamas pakoreguoti problemines sritis, ryžosi gultis ir po skalpeliu.

Baisiausia, ką man teko išgyventi, tai buvo riebalų nusiurbimas juosmens zonoje ir liaukų šalinimas iš krūtinės. Iš pradžių numečiau 10 kilogramų atsisakęs cukraus ir balto batono su makaronais, o po to dar du litrus riebalų „paaukojau“ liposukcijai. Patarčiau šią procedūrą pasibandyti visiems, nes riebalus sėkmingai išsiurbia ten, kur vien cukraus atsisakymas nepadeda”, – teigė 32-ejų metų dizaineris.

Neįmanoma savęs visąlaik alinti mitybos planais ir manyti, kad susitvarkysi išvaizdą arba problemines vietas, nes tam dar reikia ir sportuoti. Mano darbo atlikti bėgiojant nelabai gali, tam reikia sėdėti, o aš ir šiaip tingiu sportuoti. Per atostogas pamačiau sulėtintą video, kuriame neriu į vandenį, ir tuomet supratau, jog nenoriu visą gyvenimą kankintis. Nuėjau į kliniką ir per 45 minutes praradau 2 litrus riebalų, todėl visiems rekomenduoju, jeigu esate pilnamečiai, turite savo galvą ir pinigų“, – atviravo R. Kalinkinas.

Kodėl Robertas Kalinkinas nelaiko savęs geru tėčiu, kaip mokykloje sėkmę pasiekdavo ne protu, o gudrumu ir ką Lietuvos rinkoje laiko savo didžiausiu konkurentu – sužinosite jau šį sekmadienį 20:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.