ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:10:02 1:49

Bendri veiksmai – efektyvesnės rinkos priežiūra

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) ir Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) bendradarbiaus stiprindamos rinkos priežiūros įgūdžius.

 

Nuo š. m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Reglamentai Nr. 2018/858Nr. 168/2013Nr. 2016/1628 ir Nr. 2019/945 (įsigaliojo liepos mėn.), pagal kuriuos LTSA vykdys motorinių transporto priemonių, jų sudėtinių dalių, ne keliais judančių mechanizmų vidaus degimo variklių bei bepiločių orlaivių rinkos priežiūrą. Siekdama kuo geriau pasiruošti naujosioms funkcijoms, LTSA kreipėsi į VVTAT, prašydama pasidalinti gerąja praktika atliekant ne maisto produktų rinkos priežiūrą.

 

Bendradarbiaudami ir palaikydami šiltą dialogą, institucijų atstovai organizuos bendrus planinius ir neplaninius rinkos priežiūros patikrinimus, kurių metu VVTAT specialistai išsamiau supažindins LTSA atstovus su rinkos priežiūros vykdymo procesais, apžiūromis, dokumentų ir mėginių tikrinimu bei kt.

 

Džiaugiamės tokiu institucijų bendradarbiavimu ir tikimės, kad šis pavyzdys įkvėps ir kitas institucijas palaikyti glaudų ryšį užtikrinant visuomenės interesų apsaugą.


Šaltinis: VVTAT