Treniruotėje prieš renginį į krepšį per „Kautros“ autobusą mėtė ne tik renginio vedėjai, bet ir vairuotojai, kurie įvertino šią patirtį.

„Na, vairuoti autobusą šiek tiek lengviau, nei per jį mėtyti į krepšį. Autobusas beveik keturių metrų aukščio, tai gynyba tikrai rimta. Buvo smagi patirtis. Su draugais pažaidžiame krepšinį savaitgaliais, o žaidimo pabaigoje pamėtome ir trickshotus. Kartą įmečiau tris kartus iš eilės iš aikštelės vidurio. Tai kol kas yra mano didžiausias tokio tipo metimų pasiekimas“, – pasakojo tarpmiestinio autobuso vairuotojas Andrius Venckus.

Dalyvių pasirodymus vertins „Žalgiris TV“ laidų vedėja ir buvusi krepšininkė Dalia Belickaitė ir „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės gynėjas Rokas Jokubaitis. Haroldą Saprykiną, kuris dėl skrydžių apribojimų visgi negalės atvykti į Lietuvą, komisijoje keičia Lietuvos rinktinės puolėjas Donatas Motiejūnas.

Reikalavimai dalyviams:

  • Iš anksto sugalvotas trickshotas/trickshotai.
  • Išskirtinė apranga- labai svarbus turnyro akcentas. Apranga lems komisijos vertinimus;
  • Kamuolys. Pasiimkite savo.

Pagrindinis turnyro prizas – veiksmo kamera „GoPro HERO 8“.

Renginys yra dalinai Erasmus+ finansuojamo projekto „Empowerment Through Sports“ dalis. Projekto tyrimą apie socialinę įtrauktį per sportą rasite čia: https://cutt.ly/KuTgky9