ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:09:27 6:07

Po dramatiškų rungtynių paaiškėjo Lietuvos esporto krepšinio rinktinės sudėtis (video)

Po nuožmios ir atkaklios kovos paaiškėjo stipriausia Lietuvos esporto krepšinio komanda, kuri jau kitą savaitgalį gins šalies garbę FIBA Esports Open 2020 turnyre.

Nacionalinėje atrankoje dalyvavo aštuonios komandos, o finale susitiko Team Sabonis ir Team Mačiulis ekipos. Finale buvo žaidžiama iki dviejų pergalių.

Pirmojo susitikimo metu žaidimo eigą kontroliavę Team Sabonis krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 63:60. Antrose rungtynėse ilgą laiką pirmavo Team Mačiulis komandos atstovai, tačiau antroje susitikimo dalyje Team Sabonis žaidėjai perėmė iniciatyvą ir iškovojo antrą pergalę 56:53 ir laimėjo seriją rezultatu 2:0.

„Superinės nuotaikos, dešimt balų ir savijautai, ir pačioms rungtynėms. Po pirmų rungtynių varžovai padarė išvadas, pasinaudojo mūsų klaidomis, mes patys neišnaudojome jų klaidų ir visas rungtynes teko vytis juos. Antrame susitikime lyderio rolę perleidome Svajūnui, susitikimo pabaigoje „perlaužėme“ ir laimėjome. Europos čempionate stengsimės gerai sukovoti ir laimėti“, – sakė dabar jau Lietuvos rinktinės kapitonas Ignas Vaitiekus.

Lietuvos esporto krepšinio rinktinės sudėtis:
Ignas Vaitiekus (PROFESSXR-)
Svajūnas Tamašauskas (SVAI2KA)
Deividas Drapanauskas (DEIVIDASDAVIDAS)
Šarūnas Petkevičius (I-SHROOMZ-|)
Tomas Buzys (LBUZZER_)
Normantas Skurelis (KOSTMONAUTAS_)

Po dramatiškų rungtynių paaiškėjo Lietuvos esporto krepšinio rinktinės sudėtis

Po nuožmios ir atkaklios kovos paaiškėjo stipriausia Lietuvos esporto krepšinio komanda, kuri jau kitą savaitgalį gins šalies garbę FIBA Esports Open 2020 turnyre.Stipriausia nacionalinės atrankos komanda tapo Team Sabonis ekipa, kuri finalo serijoje iki dviejų pergalių 63:60 ir 56:53 įveikė Team Mačiulis ekipą. Plačiau: https://krepsinionamai.lt/naujienos/po-dramatisku-rungtyniu-paaiskejo-lietuvos-rinktines-sudetis/#mesuzlietuva #esports #fiba

Posted by Krepšinio namai on 2020 m. birželio 12 d., penktadienis

FIBA Esports Open 2020 turnyras vyks birželio 19-21 dienomis. Jame varžysis Lietuvos, Austrijos, Italijos, Latvijos, Kipro, Rusijos, Ispanijos, Šveicarijos ir Ukrainos esporto rinktinės.

Lietuviai turnyrą birželio 19 dieną pradės dvikova su Kipro rinktine (15 val. 5 min. Lietuvos laiku), tą pačią dieną dar lauks ir dvikova su Ukrainos (16 val. 35 min.) ir Šveicarijos (17 val. 15 min.) rinktinėmis.

Birželio 20 dieną Lietuvos rinktinės laukia du susitikimai su Italijos (15 val. 55 min.), Ispanijos (17 val. 15 min.) komandomis.

Paskutinę turnyro dieną lietuviai išmėgins jėgas su Austrijos (14 val. 25 min.), Rusijos (15 val. 5 min.) ir Latvijos (16 val. 35 min.) ekipomis.

Visos Lietuvos rinktinės rungtynės tiesiogiai bus transliuojamos „Krepšinio namų“ Facebook puslapyje.


Šaltinis: LKF