ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:09:27 6:44

Kaip pokštavo Žalgiriečiai balandžio 1-ąją?

Balandžio 1-oji pasaulyje minima kaip melagių diena – žmonės juokauja, kuria netikras naujienas bei stengiasi vieni kitus apgauti. Lygiai taip pokštų netrūko ir futbolo pasaulyje, o taip pat ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkų aplinkoje.

Štai balandžio 1 dieną savo gimtadienius šventė net du žalgiriečiai – treneris Nerijus Mačiulis ir rezultatyviausias praėjusio sezono komandos futbolininkas Pijus Širvys. Pastarasis su Žalgiris.lt pasidalino prisiminimais, kaip anksčiau buvo apgautas per šią dieną.

„Tėtis yra mane skaudžiausiai apgavęs per mano 18 gimtadienį. Būdamas paaugliu svajojau turėti savo automobilį, o vos sulaukęs 18 metų tą pačią dieną išsilaikiau vairuotojo pažymėjimą. Buvau geros nuotaikos ir su draugais važiavome pavalgyti, o pakeliui paskambinęs tėtis pasveikino su gimtadieniu ir pasakė, kad turi man dovaną namuose – automobilis kieme ir jo rakteliai po durų kilimėliu. Negalėjau tuo patikėti, liepiau draugams apsisukti ir važiuoti link mano namų. Pakeliui džiaugiausi, kad turėsiu automobilį, bet tada vėl sulaukiau tėčio skambučio, o šis pasakė, kad tai tik balandžio pirmosios pokštas. Per kiekvieną mano gimtadienį prisimename šitą apgaulę“, – pasakojo 22-ojo gimtadienio sulaukęs žalgirietis.

Tuo metu kitas komandos futbolininkas Rimvydas Sadauskas pasakojo, kad melo objektu nuolat tampa jo automobilis.

„Dažniausiai visi bando apgauti minėdami mano automobilį – kad ratai nuimti arba langai išdaužti“, – prisiminė gynėjas.

Dažnai, bent jau akimirkai, futbolininkus pavyksta apgauti ir žiniasklaidai.

„Būna, kad perskaitai kokią nerealią naujieną apie žaidėjų perėjimus ir tik po kelių minučių prisimeni, kad šiandien tuo tikėti neverta“, – sakė Martynas Dapkus, kuriam pritarė ir komandos treneris Rokas Garastas.
Konkretų pavyzdį šiuo klausimu pateikti galėjo ir komandos saugas Gratas Sirgėdas, kurio istorijoje figūruoja ir legendinis brazilas Ronaldo.

„Neatsimenu ar tada tikrai tuo patikėjau, ar tiesiog turėjau didelį norą kad taip nutiktų, bet kokiais 2009 metais buvo pasirodžiusi žinia, kad karjeros pabaigoje į Panevėžio „Ekraną“ žaisti atvyks legendinis Ronaldo“, – istoriją pasakojo saugas.

Komandos vartininkas Armantas Vitkauskas pripažino, kad dažniausiai naudojamas melas yra apie atsirišusius sportbačius, o dar viena šmaikščia istorija iš vaikystės pasidalino ir komandos legionierius Stevenas Thicot.

„Buvome mokykloje, o jos prižiūrėtoju dirbo mano tėčio draugas. Staiga, mokykloje suskambo apie gaisrą skelbiantis aliarmas, visi išbėgome į lauką, o tada supratome, kad tai tik balandžio pirmosios pokštas. Dabar prisiminus tai yra juokinga, bet tada tikrai buvome sunerimę“, – juokėsi prancūzas.

Pati šviežiausia yra Mato Popieros istorija. Dėl Lietuvoje įvesto karantino keitėsi aukštųjų mokyklų veikla bei studentų gyvenimas, o tuo pasinaudojo futbolininko bendrakursiai universitete.

„Šiandien vienas grupiokas pranešė, kad vieną darbą reikia pristatyti ne už dviejų savaičių, o už dviejų dienų. Taip ir turėjo būti iš karto, bet terminas buvo nukeltas, tad buvau prigautas“, – pripažino saugas.


Šaltinis: FK „Kauno Žalgiris“