ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:04:10 7:51

Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondas remia NVI

Prie apvalaus stalo maloniam penktadienio popietės pokalbiui atvyko ilgametis Instituto partneris Rimantas Kaukėnas ir jo vardo labdaros ir paramos fondo direktorius Laimonas Šiaulys. Svečiai įteikė dovanų simbolinį čekį 1500 eurų, už kuriuos NVI Chemoterapijos skyrius atnaujins savo turimą įrangą.

„Esame labai dėkingi, kad priimate mūsų paramą. Prisimenu tuos metus, kuriuos mano tėvelis čia praleido besigydant. Iš tiesų, niekas negalime pasirinkti ligos, naudodamasis proga noriu širdingai padėkoti už jūsų darbą,“ – pasakė Rimantas Kaukėnas.

„Kai onkologinės ligos patirtis įkvepia daryti gerus darbus ir pagelbėti kitiems sergantiems – tai pats geriausias požiūris, sektinas pavyzdys, – kalbėjo NVI vadovė prof. Sonata Jarmalaitė. – Tokia parama skatina ir mus geriau dirbti, judėti į priekį.“

Chemoterapijos skyriaus vyresnioji ordinatorė dr. Lina Daukantienė patikino, kad už onkologų turimų kasdieninių priemonių atnaujinimą visas skyrius labai dėkingas Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondui.

„Tai kasdieninis mūsų darbo įrankis, leidžiantis užtikrinti pacientams tinkamą šiuolaikinį gydymą, patogus tiek pacientui, tiek personalui. Be šios įrangos šiandien jau neįsivaizduojamas kasdieninis darbas ir toks atnaujinimas mums be galo svarbus. Mūsų skyriaus stacionare guli pacientai, kuriems ir reikalingos ilgalaikės trijų, penkių parų infuzijos. Tai maždaug penktadalis mūsų pacientų. Intensyviai naudojami aparatai genda, todėl įrangos atnaujinimas labai svarbus,“ – sakė chemoterapijos skyriaus vyresnioji ordinatorė dr. Lina Daukantienė.

Pasak svečių, R. Kaukėno fondas norėtų ir toliau remti vėžio gydymo ir prevencijos sritį.

„Atsiranda rėmėjų, kurie nori prisidėti prie įvairių mūsų iniciatyvų, – pasakė R. Kaukėno labdaros ir paramos fondo direktorius Laimonas Šiaulys. – džiaugiamės didėjančiu pasitikėjimu mūsų fondu, mūsų vykdomais projektais.“


Šaltinis: NVI