ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:07:11 8:28

Naujasis policijos vadovas: „Norėčiau, kad būtų labiau atsigręžta į policijos veteranus“

Vykusiame pirmajame naujojo policijos generalinio komisaro Renato Požėlos susitikime su Lietuvos policijos veteranų asociacijos vadovais aptartos tolimesnės bendradarbiavimo galimybės, sutarta, kad buvę pareigūnai bus labiau integruojami į organizacijos veiklą, ieškant tradicinių ir netradicinių bendradarbiavimo formų.

„Ne veltui savo pirmajam susitikimui pasirinkau žmones, kurie buvo mūsų mokytojais. Mano įsitikinimu, buvę kolegos turi būti aktyviau integruojami į organizacijos veiklą, todėl viliuosi, kad tai bus gera įžanga į aktyvesnį bendradarbiavimą“, – po susitikimo sakė naujasis policijos vadovas.

Susitikime aptartos galimybės įtraukti buvusius kolegas į policijos etikos komisijų veiklą, išnaudoti juos kaip patariamąjį balsą sprendžiant policijos darbuotojams aktualius klausimus, prisidėti skatinant policijos kursantų patriotiškumą. Kalbėta apie tradicijų puoselėjimą, žuvusiųjų pareigūnų įamžinimą, policijos muziejų ar ekspozicijų atnaujinimą.

Artimiausiu metu bus peržiūrėta ir atnaujinta bendradarbiavimo sutartis tarp Policijos departamento ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos.

Kitais metais Lietuvos policijos asociacija minės savo įkūrimo dešimtmetį, šia proga planuojami įvairūs renginiai.


Šaltinis: Lietuvos policija