ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2021:07:31 5:37

Lietuvos rinktinei – šiuolaikiškos ir labai reikalingos dovanos (video)

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės medicinos komandos „ginklų arsenalą“ papildė dar vienas svarbus aparatas. Kompanijos „Philips“ atstovai rinktinei padovanojo portatyvų ultragarsinės diagnostikos aparatą, kuris bus nepamainomas įrankis rinktinės medikamas greitai ir tiksliai diagnozuoti sportinių traumų apimtis.

Lietuvos rinktinės medikai šį aparatą jau išbandė Kinijoje vykusio Pasaulio krepšinio čempionato metu, o šią savaitę jie sulaukė gerų žinių, jog „Philips“ kompanija dovanoja šį prietaisą rinktinei ir nuo šiol galės palengvinti ir pagreitinti savo darbą.

„Aparatas lengvai telpa gydytojo krepšyje, o jo vaizdo kokybė nenusileidžia ligoninėse naudojamiems stacionariems aparatams – būtent šiomis savybėmis ir pasižymi „Philips Lumify“ aparatas. Tuo įsitikinome pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje, kuomet esant įvairioms krepšininkų traumoms galėjome priimti greitą ir tikslų sprendimą dėl gydymo taktikos. Medicininis aprūpinimas Kinijos krepšinio arenose buvo pakankamai geras, tačiau esant rimtai traumai, būtume neabejotinai susidūrę su kalbos barjeru, todėl į visas rungtynes veždavomės aparatą ir buvome pasirengę jį panaudoti. Viešbučiuose medicinos kambaryje dažnai jį naudodavome norėdami nustatyti mikro traumų rimtumą bei įvertinti fizinio krūvio padarinius raumenims ir sausgyslėms. Dėkojame „Philips“ už šią dovaną, kuri neabejotinai padeda mums pakelti sportininkų medicininę priežiūrą į kitą lygį“, – sakė vienas iš Lietuvos vyrų rinktinės kineziterapeutas docentas Laimonas Šiupšinskas.

Lietuvos rinktinei – šiuolaikiškos ir labai reikalingos dovanos

Philips kompanija Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei padovanojo portatyvų ultragarsinės diagnostikos aparatą, kuris padės tiksliai diagnozuoti sportinių traumų apimtis.#mesuzlietuva

Posted by Krepšinio namai on 2019 m. lapkričio 13 d., trečiadienis


Šaltinis: LKF