/Duris atveria trečioji „Zalgirisshop.lt“ parduotuvė: dabar – erdviau ir patogiau (VIDEO)

Duris atveria trečioji „Zalgirisshop.lt“ parduotuvė: dabar – erdviau ir patogiau (VIDEO)

Įsibėgėjant Kauno „Žalgirio“ sezonui, vis daugiau širdžių nusidažo žaliai-baltais atspalviais. Siekdami palaikyti mylimą komandą sirgaliai puošiasi ir atributika, kurią įsigyti nuo šiandien bus dar paprasčiau – Pramonės pr. 4E, Kaune duris atveria jau trečioji „Zalgirisshop.lt“ parduotuvė.

Naujoji parduotuvė išsiskiria erdvumu – patalpos išsidėsčiusios per du aukštus. Pirmajame aukšte įkurta parduotuvės erdvė bei sandėlis, o antrajame – el. parduotuvės biuras. „Zalgirisshop.lt“ vadovas Mindaugas Narijauskas pažymi, jog vieta bei patalpos buvo pasirinktos siekiant pagerinti tiek lankytojų patirtis, tiek patobulinti el. parduotuvės veiklos organizavimą. ­

„Norėjome parduotuvę atidaryti prieš prasidedant šventiniam periodui tam, kad jis būtų paprastesnis ir greitesnis. Čia patogu atsiimti prekes, užsisakantiems internetu – galima aplenkti judrų miesto centrą, prie parduotuvės yra nemokamos vietos parkavimui. Taip pat ir su siuntomis – sieksime, kad ateityje prekės komandos gerbėjus kituose miestuose pasiektų tą pačią dieną. Tam ir pasitarnaus naujos erdvės“, – atskleidė „Zalgirisshop.lt“ vadovas. Jis taip pat pažymėjo, jog artimoje ateityje zalgirisshop.lt vartotojų laukia ir patogesni e-komercijos sprendimai.

Atidarymo išvakarėse naujoje „Zalgirisshop.lt“ parduotuvėje apsilankė ir žaliąjį kaspiną perkirpo Kauno „Žalgirio“ sporto direktorius Robertas Javtokas. Jis tapo ir vienu pirmųjų pirkėjų.

„Visi šeimos nariai turi daugiau nei po vieną drabužį iš šios parduotuvės. O kai reikia dovanos, platus asortimentas ir galimybė personalizuoti marškinėlius ir bluzonus leidžia sutrumpinti dovanų paiešką“, – apsilankymo metu kalbėjo R. Javtokas.

Trečioji „Zalgirisshop.lt“ parduotuvė dizainu artima S. Daukanto g. 8 esančiai prekybos zonai – architektė Sigita Kundrotaitė-Savickė užtikrino, jog erdvėje vyrautų žalia bei balta spalvos, urbanistinis modernumas. Prie erdvių dizaino prisidėjo ir garsus Kauno gatvės menininkas Tadas Vincaitis, vieną iš sienų papuošęs įspūdingo dydžio, energija pulsuojančiu piešiniu.

Naujojoje prekybos erdvėje – visos pamėgtos „Žalgirio“ gerbėjų prekės. Platus marškinėlių ir bluzonų asortimentas tiek suaugusiems, tiek mažiausiems žaliai-baltiems sirgaliams. Taip pat galima įsigyti ir pirkėjų jau pamiltas naujienas – 2019–2020 m. sezono žaidybines aprangas, ledo grandiklius bei sėdmaišius.

Visi, norintys aplankyti Pramonės pr. 4E įsikūrusią „Žalgirio“ atributikos parduotuvę, gali tai padaryti darbo dienomis nuo 10 iki 19 val. bei šeštadieniais nuo 10 iki 16 val. Atidarymo dieną, spalio 23 d., apsilankyti tikrai naudinga – pirmųjų pirkėjų lauks dovanos ir staigmenos.

Primename, jog kitos „Zalgirisshop.lt“ parduotuvės yra įsikūrusios S. Daukanto g. 8 bei prekybos ir laisvalaikio centre „Akropolis“ (Karaliaus Mindaugo pr. 49). Prekes bet kuriuo paros metu įsigyti galima ir internetu: http://www.zalgirisshop.lt


Šaltinis: VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“