/Įmonės kviečiamos dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse

Įmonės kviečiamos dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse

Aplinkos, Ekonomikos ir inovacijų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kviečia įmones dalyvauti tradiciniame Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse. Paraiškas galima teikti iki spalio 31 d. elektroniniu paštu nava@socmin.lt.

Šiemet konkurse bus varžomasi dėl keturių nominacijų – Aplinkai draugiškiausios įmonės, Metų bendruomeniškiausios įmonės, Metų darbovietės ir Šeimai palankiausios darbovietės. Galima laimėti ne tik vieną, bet ir kelias nominacijas.

Kiekviena iš šių nominacijų skirstoma į tris kategorijas, atskirai apdovanojant mažas įmones (iki 49 darbuotojų), vidutines (nuo 50 iki 249 darbuotojų) ir dideles (nuo 250 darbuotojų).

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai – tai nuo 2008 m. vykdoma valstybės institucijų iniciatyva, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti jas savo veikloje diegti socialinės atsakomybės principus.

Nuo 2013 m. šiuos apdovanojimus organizuoja Aplinkos, Ekonomikos ir inovacijų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kartu su socialiniais partneriais.


Šaltinis: Aplinkos ministerija