ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:09:27 7:10

Kokybiško maisto šventė kviečia pažinti, ragauti ir kurti

Besidomintys subalansuota, sveikatai palankia mityba jau antrus metus iš eilės rinksis į Kokybiško maisto šventę, skirtą populiarinti, mokyti atpažinti ir skatinti kokybiškų maisto produktų gamybą ir vartojimą.

Renginys vyks rugsėjo 26 d.

Maisto pramonės technologams, kokybės bei gamybos vadovams, viešojo maitinimo bei ikimokyklinio ugdymo įstaigų atstovams, besidomintiems sveika mityba, organizuojama dviejų dalių konferencija.

Pirmoje konferencijos dalyje gerąja patirtimi dalysis vaikų maitinimą organizuojantys darželių bei savivaldybių atstovai, o antroje dalyje konferencijos lektoriai skaitys pranešimus apie sveikatingumą, subalansuotą mitybą ir kokybės ženklais paženklintų produktų su ES lygiu saugomomis kilmės vietos, geografine ar garantuoto tradicinio gaminio nuoroda, ekologiškų ir pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą pagamintų produktų išskirtinumus bei galimybes rasti savo nišą rinkoje.

Pertraukų metu bus galimybė padegustuoti bei įsigyti šių produktų, gauti informacijos apie šiuos produktus tiesiai iš gamintojo lūpų.

Kita erdvė – „Sveikas maistas – sveikas vaikas“ (skirta 1-4 klasių mokiniams) – bus sukurta Vingio parke. Vaikai susipažins su kokybės ženklais paženklintais maisto produktais, mityba, pasigamins sveiko maisto, kurį ragaus. Daugiau informacijos yra čia: https://www.pienasvaisiai.lt/

Konferencija, degustacija ir mugė vyks „Crown Plaza Vilnius“. Renginys nemokamas. Būtina registracija.

Renginio programą rasite: čia.


Šaltinis: ŽŪM