ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:12:05 4:40

Vilniaus ugniagesiai kviečia į svečius!

Rugsėjo 13-oji. Kaip saugiausiai praleisti šią dieną? Atvykti pas Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesius į svečius! Pakeltų vartų diena Vilniaus ugniagesių komandose tampa gražia tradicija, kuri neįsivaizduojama be šauniai nusiteikusių svečių, atnešančių ne tik daug šypsenų, bet ir įdomių pokalbių.

Tad, jeigu tau smalsu susipažinti ir pasikalbėti su tikru ugniagesiu gelbėtoju, nori daugiau sužinoti apie jo kasdienį darbą, o gal ir pats ateityje svajoji juo tapti, tuomet svečiuose Vilniaus ugniagesiai laukia būtent tavęs!

Ką reikia padaryti? Pasikviesti draugų ir užsiregistruoti iš anksto. Tai galite padaryti čia: https://forms.gle/X82nogxu654qPREQ9

Ką pažada Vilniaus ugniagesiai? Viską papasakoti, parodyti ir net leisti pasimatuoti šalmą! Užsukite, vartai rugsėjo 13 d. pakeliami 9 val.

Ekskursijų metu padarytas nuotraukas socialiniame tinkle „Facebooke“ kviečiame žymėti taip: #MamaNeieškokBūsiuPasUgniagesius

Jei turėsite klausimų ar norėsite sužinoti daugiau informacijos, jums mielai atsakys Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Donata Kabelytė tel. 8 694 76781 ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Donatas Gurevičius tel. 8 610 00945.


Šaltinis: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas