ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:12:05 3:51

Policijos ir visuomenės šventė Alytuje

2019 m. rugsėjo 21 d. Lietuvos policijos ir visuomenės šventė vyks Dzūkijos sostinėje, Alytaus sporto ir rekreacijos centro aikštėje (Naujoji g. 52, Alytus).

Šventė prasidės 12 val. iškilminga rikiuote ir pareigūnų apdovanojimais. Iš karto po to – jaudinanti Lietuvos policijos mokyklos kursantų priesaikos ceremonija. Susirinkusius linksmins Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras, pagal kurio muzika šoks net policijos žirgai. Raitosios policijos raiteliai su žirgais demonstruos savo sugebėjimus, o policijos kinologų pasirodyme netrūks nei juoko, nei ekstremalių momentų.

Šiemet Alytuje galėsite išvysti ir pernai visus nustebinusius moto akrobatus, o sostinės mobilios kuopos pareigūnai pademonstruos, kaip tramdyti staiga kilusias riaušes.

Šventę vainikuos ypatingai ekstremalus Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ARAS nusileidimas iš sraigtasparnio.

Atvykusių su vaikais lauks interaktyvios policijos veiklos bei vaikų pramogų zonos. Veiks įvairių policijos padalinių bei mūsų bičiulių iš kitų tarnybų ekpspozicijos, demonstruojamas turimas transportas, ginklai ir technika.

Suscikim Dzūkijos soscinėj – Alytuje!


Šaltinis: Lietuvos policija