ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:06:05 7:03

Moksleiviai jau išmėgino ministro kėdę

Aplinkos ministeriją pasirinkę projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai – Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazijos abiturientas Valdas Vitartas ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos moksleivė Gabija Vasiliauskaitė – pirmadienį susitiko su ministerijos vadovybe ir išmėgino ministro kėdės tvirtumą. Be to, jie susipažino ir su vienkartinių gėrimų pakuočių užstato sistema ir apsilankė šios sistemos administratoriaus įstaigoje. Šiandien moksleiviai lankysis Aplinkos apsaugos agentūroje ir Valstybinėje saugomų teritorijų tarnyboje, vyks į Neries regioninį parką.

Vyriausybės organizuojamas projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“, šiemet vykstantis jau vienuoliktą kartą, nuo pirmadienio vienai savaitei subūrė veiklius ir iniciatyvius jaunuolius, nestokojančius ryžto tapti ateities lyderiais. Jo dalyviais galėjo tapti visi aktyvūs, gerai besimokantys šalies ir užsienio lietuvių bendrojo lavinimo mokyklų dvyliktokai ir šiemetiniai abiturientai.

Kaip ir kasmet, 30 projekto dalyvių atrinko speciali komisija, sudaryta iš Ministro Pirmininko komandos, Vyriausybės kanceliarijos, ministerijų ir moksleivių organizacijų atstovų. Atrinkti gabiausi moksleiviai susipažins su Vyriausybės ar pasirinktos ministerijos kasdiene veikla, bendraus su institucijos darbuotojais bei jos vadovais.

Valdas ir Gabija pasirinko Aplinkos ministeriją, nes jiems rūpi aplinkosaugos problemos, ypač klimato kaita ir jos padariniai.


Šaltinis: Aplinkos ministerija