/Lietuvos jaunimo vaikinų ir jaunių merginų rinktinės išvyksta į Europos čempionatą

Lietuvos jaunimo vaikinų ir jaunių merginų rinktinės išvyksta į Europos čempionatą

Šiandien iš Vilniaus oro uosto į Europos čempionatus išvyksta dvi Lietuvos rinktinės – jaunių merginų ir jaunimo vaikinų. Tiesa pastarieji dar dalyvaus kontroliniame turnyre Tel Avive, kur susitiks su aikštelės šeimininkais bei Ispanijos bei Didžiosios Britanijos ekipomis, tačiau į Lietuvą iki čempionato komanda jau nebegrįš.

Europos jaunių (U18) merginų A diviziono krepšinio čempionatas vyks liepos 6-14 dienomis Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina), o lietuvės grupės kovas pradės D grupėje ir susikaus su aikštelės šeimininkėmis, taip pat Latvijos ir Lenkijos rinktinėmis. Šiai rinktinei LKF Vykdomasis komitetas iškėlė tikslą čempionate užimti 5-12 vietas ir išsaugoti vietą A divizione.

LIETUVOS JAUNIŲ (U18) MERGINŲ RINKTINĖ:

Vardas Pavardė                                                  Pirmoji krepšinio mokykla                            Pirmasis treneris
Aistė Švėgždaitė                                                   Radviliškio ŠSPC                                            Rasa Augustinienė
Dovilė Jankauskaitė                                              V. Knašiaus KM                                              Aušra Naidenienė
Kamilė Mickutė                                                      V. Knašiaus KM                                              Diana Anužienė
Dominyka Paliulytė                                               Šiaulių KA „Saulė“                                           Jūratė Bertulienė
Urtė Čižauskaitė                                                   KM „Aisčiai“                                                     Sandra Čižauskienė
Brigita Sinickaitė                                                   Šiaulių KA „Saulė“                                           Jūratė Bertulienė
Justina Oficerovaitė                                              Panevėžio KKSC                                             Rima Daunienė
Gedvilė Savostaitė                                                Alytaus SRC                                                    Ramunė Sakalaitė
Audronė Zdanevičiūtė                                           Vilniaus KM                                                     Živilė Mikalauskaitė
Klaudija Janionytė                                                 KM „Tornado“                                                 Andrius Macijauskas
Simona Visockaitė                                                 KM „Aisčiai“                                                    Birutė Jankauskienė
Justina Miknaitė                                                     Vilniaus KM                                                    Juratė Cicėnienė

Pirmoji dvikova Europos čempionate lietuvių lauks liepos 13 dieną su Lenkijos ekipa, liepos 14 vyks susitikimas su Slovėnija, o grupės kovas dvidešimtmečiai baigs akistata su Graikijos rinktine liepos 15 dieną.

Europos jaunimo (U20) vaikinų A diviziono krepšinio čempionatas vyks šių metų liepos 13 – 21 dienomis Tel Avive (Izraelis). Šiai rinktinei LKF Vykdomasis komitetas iškėlė tikslą čempionate užimti 1 – 8 vietas.

LIETUVOS JAUNIMO (U20) VAIKINŲ RINKTINĖ:

Vardas Pavardė                                                    Pirmoji krepšinio mokykla                          Pirmasis treneris
Justas Sakalauskas                                               Ukmergės SC                                                 Roma Paškevičiūtė
Tadas Vaičiūnas                                                    Panevėžio KKSC                                            Audrius Prakuraitis
Marius Valinskas                                                   A. Sabonio KC                                                Ramūnas Juška
Vitalijus Kozys                                                       V. Knašiaus KM                                              Alfredas Kaniava
Arnas Velička                                                        KM „Aisčiai“                                                    Romanas Brazdauskis
Lukas Uleckas                                                      Marijampolės ŽSM                                          Gintautas Žibūda
Ernestas Jonkus                                                   V. Knašiaus KM                                              Alfredas Kaniava
Justinas Leganovič                                               Vilniaus KM                                                    Džiugas Nutautas
Ignas Sargiūnas                                                    A. Sabonio KC                                               Ramūnas Juška
Paulius Poška                                                       Vilniaus KM                                                    Steponas Milašius
Grantas Vasiliauskas                                            Alytaus SRC                                                   Sigitas Krukis
Danielius Lavrinovičius                                         Sostinės KM                                                   Donatas Sabaliauskas


Šaltinis: LKF