/Lietuvos trijulių rinktinė liko per plauką nuo antrosios pergalės Pasaulio čempionate

Lietuvos trijulių rinktinė liko per plauką nuo antrosios pergalės Pasaulio čempionate

Evaldo Džiaugio, Pauliaus Beliavičiaus, Marijaus Užupio ir Šarūno Vingelio atstovaujama „BalPol“ Lietuvos rinktinė 2019-ųjų metų 3×3 krepšinio Pasaulio čempionatą Amsterdame pradėjo pergale ir pralaimėjimu.

Rinktinės atstovai ieško būdų pateikti protestą, nes paskutinio slovėnų metimo metu – akivaizdūs žingsniai.

Pirmosiose C grupės rungtynėse lietuviai rezultatu 21:17 įveikė Prancūzijos rinktinę, o antrosiose dienos rungtynėse rezultatu 20:21 nusileido Slovėnijai, kuri prieš tai rezultatu 20:13 įveikė Kinijos rinktinę.

Rungtynes lietuviai pradėjo sunkokai ir vienu metu turėjo penkių taškų deficitą, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą ir sugrįžti į rungtynes.

Lietuviai pirmavo rezultatu 20:19, tačiau Slovėnijos rinktinės krepšininkas pataikė sudėtingą tolimą metimą ir išplėšė pergalę savo komandai.

Priminsime, kad Šakių „Gulbelės“ komanda kelialapį į Pasaulio čempionatą Amsterdame iškovojo „Hoptrans Winter Open“ žiemos sezono metu.

Likusias dvi grupės rungtynes Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinė žais penktadienį. Lietuvos laiku 11:50 lauks dvikova su lietuvių įveiktiems prancūzams nusileidusia Kataro rinktine, o 14:50 su Kinijos rinktine.


Šaltinis: LKF