ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:06:02 2:46

Lietuvos trijulių rinktinė liko per plauką nuo antrosios pergalės Pasaulio čempionate

Evaldo Džiaugio, Pauliaus Beliavičiaus, Marijaus Užupio ir Šarūno Vingelio atstovaujama „BalPol“ Lietuvos rinktinė 2019-ųjų metų 3×3 krepšinio Pasaulio čempionatą Amsterdame pradėjo pergale ir pralaimėjimu.

Rinktinės atstovai ieško būdų pateikti protestą, nes paskutinio slovėnų metimo metu – akivaizdūs žingsniai.

Pirmosiose C grupės rungtynėse lietuviai rezultatu 21:17 įveikė Prancūzijos rinktinę, o antrosiose dienos rungtynėse rezultatu 20:21 nusileido Slovėnijai, kuri prieš tai rezultatu 20:13 įveikė Kinijos rinktinę.

Rungtynes lietuviai pradėjo sunkokai ir vienu metu turėjo penkių taškų deficitą, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą ir sugrįžti į rungtynes.

Lietuviai pirmavo rezultatu 20:19, tačiau Slovėnijos rinktinės krepšininkas pataikė sudėtingą tolimą metimą ir išplėšė pergalę savo komandai.

Priminsime, kad Šakių „Gulbelės“ komanda kelialapį į Pasaulio čempionatą Amsterdame iškovojo „Hoptrans Winter Open“ žiemos sezono metu.

Likusias dvi grupės rungtynes Lietuvos 3×3 krepšinio rinktinė žais penktadienį. Lietuvos laiku 11:50 lauks dvikova su lietuvių įveiktiems prancūzams nusileidusia Kataro rinktine, o 14:50 su Kinijos rinktine.


Šaltinis: LKF