/Permainos 3×3 rinktinės sudėtyje

Permainos 3×3 rinktinės sudėtyje

Lietuvos krepšinio federacija (LKF), reaguodama į viešai pasirodžiusią informaciją dėl galimai nesąžiningos Luko Grabausko veiklos, prieštaraujančios sporto etikai, priėmė sprendimą atlikti korekcijas Lietuvos 3×3 rinktinėje, kuri dalyvaus antrosiose Europos žaidynėse Minske. L. Grabauskas bus keičiamas kitu krepšininku. Lietuvos krepšinio federacija kreipsis į LTOK dėl galimybės atlikti korekcijas rinktinės sudėtyje.

„Netoleruojame veiklos, prieštaraujančios sporto etikai bei manipuliavimo sporto varžybų rezultatais. Esant įtarimams dėl galimo manipuliavimo sporto varžybų rezultatais, mūsų pirmasis žingsnis yra pakeisti Luką Grabauską 3×3 rinktinėje kitu krepšininku. Antrasis žingsnis – kreipėmės į Italijos krepšinio federaciją bei FIBA. Iš italų norime sužinoti daugiau informacijos apie šią situaciją ir krepšininko ketverių metų suspendavimo priežastis, o iš FIBA norime gauti rekomendacijas dėl tolimesnių veiksmų. Gavus informaciją, sprendimus priims LKF Vykdomasis komitetas artimiausio posėdžio metu“, – sakė LKF generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas.

Lietuvos 3×3 rinktinė, kuri dalyvaus antrosiose Europos žaidynėse Minske, buvo sudaryta atsižvelgiant į atvirojo Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato rezultatus.


Šaltinis: LKF