ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:07:12 11:06

T. Mikuckis: „Tokių sunkių rungtynių ir tikėjomės“

Gynėjas Tomas Mikuckis šeštadienį Panevėžyje atsidarė savo įvarčių sąskaitą šio sezono A lygoje ir padėjo „Kauno Žalgirio“ komandai išlyginti rezultatą rungtynėse su „Panevėžiu“. 11-ojo turo susitikimas „Aukštaitijos“ stadione baigėsi rezultatu 1:1.

Po rungtynių su Žalgiris.lt kalbėjęs 36-erių metų futbolininkas pripažino, kad sunkių rungtynių su paskutinę vietą užimančiu „Panevėžiu“ komanda tikėjosi, o įtakos komandos žaidimui turėjo ir pirmasis išėjimas rungtynėse ant natūralios vejos.

„Žinokit, kad tokių sunkių rungtynių ir tikėjomės, nes net ir Kaune pirmas kėlinys buvo sunkus, kol jie negavo raudonos kortelės. Plius dar dangos kaita, nes nuėjus nuo sintetikos ant žolės, vis tiek reikia pripratimo. Kamuolys kitaip atšoka, futbolas gavosi toks lėtesnis ir tai tikrai prisidėjo prie mūsų pasirodymo, žaidėme lėčiau. Bet manau, kad tai tik laiko klausimas. Porą savaičių pasitreniruosime ir viskas bus gerai“, – po rungtynių pasakojo ilgus metus užsienyje prieš tai žaidęs žaidėjas.

Paklaustas, kas baudos aikštelėje nutiko įvarčio į jo komandos vartus metu, vienas labiausiai patyrusių komandos narių daug pasakyti negalėjo.

„Tiesą sakant, nemačiau kas ten nutiko, nes buvau nugriuvęs. Girdėjau, kad vartininkas šaukė, kad jo kamuolys, bet nepastebėjau, kaip jie įmušė. Aš galvojau, kad pražanga, nes visi tą šaukė, bet įvarčio nemačiau“, – įvarčio situaciją apibūdino T. Mikuckis.

Po pertraukos į aikštę žengę kauniečiai suaktyvino savo žaidimą ir varžovams kaip reikiant apsunkino gyvenimą bei 55-ąją minutę sugebėjo išlyginti rezultatą. Pasak „Kauno Žalgirio“ futbolininko, pertraukos metu treneris Mindaugas Čepas liepė nieko per daug nekeisti ir laikytis žaidybinio plano. Gynėjas taip pat užsiminė ir apie pačioje rungtynių pabaigoje turėtą komandos šansą persverti rezultatą.

„Per daug nieko nekeitėme. Treneris sakė žaisti taip pat, nes ir pirmame kėlinyje buvo keletas momentų, kai pritrūko tik to paskutinio perdavimo. Čia vėl pasikartosiu, kad žaidėme ant natūralios vejos ir tą darėme per lėtai. Aišku, pasisekė su tuo įvarčiu, bet gale galėjome įmušti dar kartą. Buvo gera ataka ir būtume buvę visi patenkinti“, – užbaigė pirmą oficialų įvartį Kauno komandos gretose pelnęs ilgametis Lietuvos vyrų futbolo rinktinės narys.

Artimiausias A lygos rungtynes jau gegužės 22 dieną „Kauno Žalgiris“ žais Kauno SM Tauro stadione (Neries krantinė 7B), kuriame vyks jau antrasis Kauno derbis šiame sezone.