ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:05:31 2:57

3×3 krepšinio vasaros planuose – grandiozinis turnyras Raudondvaryje

Kovo pabaigoje pasibaigus „Hoptrans Winter Open“ 3×3 žiemos sezonui ir išsiaiškinus kas vasarą gins Lietuvos garbę 3×3 krepšinio pasaulio čempionate, gatvės krepšinis grįžta vasaros sezonui.

Vasaros sezonas gegužės 25 dieną startuos kartu su pirmuoju Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato etapu Rokiškyje, o jau birželio 2 dieną kelsis į Skuodą. Šių turnyrų metu komandos kovos dėl kelialapių į tolimesnius ir kur kas svarbesnius turnyrus.

Vasaros sezonas gegužės 25 dieną startuos kartu su pirmuoju Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato etapu Rokiškyje, o jau birželio 2 dieną kelsis į Skuodą. Šių turnyrų metu komandos kovos dėl kelialapių į tolimesnius ir kur kas svarbesnius turnyrus. 3×3 krepšinio asociacijos socialiniai partneriai Rimanto Kaukėno paramos grupė birželio 1 dieną taip pat kviečia krepšinio aistruolius į labdaringą 3×3 krepšinio turnyrą Vilniuje, kurio nugalėtojai taip pat turės galimybę pakliūti į paskutinį etapą Raudondvaryje.

3×3 krepšinio sezono kulminacija taps liepos 3-4 dienomis Raudondvaryje vyksiantis „Challenger“ tipo turnyras, į kurį vietas komandos iškovos anksčiau vyksiančiuose turnyruose. Tiesa, „Hoptrans Winter Open“ 3×3 žiemos sezone triumfavusi ir Lietuvos rinktine tapusi Šakių „Gulbelė“ yra vienintelė komanda, kuri jau turi vietą šiame turnyre.

„Turnyruose visi bandys mums įkasti, nes žiemą buvome stipriausi. Vasarą laukia daug iššūkių ir turnyrų, tad žiūrėsime kaip seksis. Tikrai stengsimės ir be kovos pergalės neatiduosime niekam““, – pasakojo „Gulbelės“ narys Aurelijus Pukelis.
Netrukus prasidėsiančiu vasaros 3×3 krepšinio sezonu bei laukiančiais iššūkiais džiaugėsi ir organizatoriai.

„Lietuva šiemet jau bus Pasaulio čempionate, patys rengsime „Challenger“ turnyrą su rekordiniu Lietuvoje priziniu fondu, turėsime ir bent porą komandų, kurios apsilankys didesniame kiekyje prestižinių turnyrų nei bet kada. Jau laukiame pirmųjų pergalių. Visa tai, žinoma, tikimės, kad veda į Tokijo olimpines žaidynes“, – pasakojo 3×3 krepšinio asociacijos direktorius Ignas Grinevičius.

„Raudondvaris Challenger“ triumfavusi komanda iškovos kelialapį į paties aukščiausio lygio 3×3 Pasaulio turo etapą Monrealyje (Kanada). Rugsėjo 7-8 dienomis Kanadoje komandos kausis dėl solidžių piniginių prizų, o nugalėtojams atiteks net 30 000 JAV dolerių.

Vasaros sezono tvarkaraštis:
05.25 Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato startas Rokiškyje (trys vietos į „Už Pergalę gyventi“ turnyrą)
06.01 „Už pergalę gyventi“ 3×3 turnyras Vilniuje (Kelialapis į „Raudondvaris Challenger“)
06.02 Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato etapas Skuode (dvi vietos į „Kaunas District“ turnyrą Kaune)
06.08 „Kaunas District“ turnyras Kaune (Kelialapis į „Raudondvaris Challenger“)
07.03-04 „Raudondvardis Challenger“ (kelialapis į FIBA Pasaulio turą Monrealyje, Kanadoje)


Šaltinis: LKF