ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:06:02 2:53

Rudinilsonas prieš Kauno derbį: „Turime būti susikaupę“ (video)

24-erių metų Rudinilsonas Silva Lietuvos futbolo sirgaliams pažįstamas buvo dar prieš atvykdamas į „Kauno Žalgirio“ komandą.

Dar 2017-ųjų metų sezoną jis pradėjo tuo metu A lygoje žaidusio Utenos „Utenio“ gretose, o vėliau už maždaug 50 tūkstančių JAV dolerių buvo parduotas Churibos „Olympique” klubui iš Maroko. Ten afrikietis ilgai neužsibuvo ir žiemą papildė Mindaugo Čepo vadovaujamą Kauno ekipą.

Visas ketverias iki šiol žaistas A lygos rungtynes Rudinilsonas pradėjo startinėje komandos sudėtyje. Beje, kartu su Bisau Gvinėjos rinktine per rinktinių pertrauką gynėjas iškovojo kelialapį į vasarą vyksiantį Afrikos tautų taurės turnyrą. Ten žalgirietis taip pat žaidė nuo rungtynių pradžios ir padėjo savo komandai rungtynėse prieš Mozambiką.

„Jaučiuosi gerai. Tai nėra mano pirmas sezonas, nes Lietuvoje jau žaidžiau 2017 metais. Manau, kad turime gerą komandą ir privalome kautis bei kovoti dėl vietos UEFA turnyruose. Pradėjome prastai ir pralaimėjome rungtynes „Atlantui“, bet tai buvo pirmosios rungtynės. Dabar žaisime jau penktąsias, tad turime ir toliau visi sunkiai dirbti“, – žalgiris.lt pasakojo Bisau Gvinėjos rinktinės narys.

Jau balandžio 6 dieną Nacionalinės futbolo akademijos stadione kauniečiai turės galimybę išvysti pirmąjį šio sezono miesto derbį. Jame „Kauno Žalgirio“ laukia kol kas be pralaimėjimų žengiantis ir įvarčių dar nepraleidęs „Stumbras“.

„Esu laimingas būdamas čia prieš pirmąjį savo derbį su gera komanda. Jaudinuosi, bet manau, kad laimėsime šias rungtynes. Privalome jas laimėti. Jie turi gerus atakuojančius ir besiginančius žaidėjus, tad turime būti susikaupę tam, kad laimėtume šias rungtynes“, – kalbėjo vienas iš „Kauno Žalgirio“ legionierių.

Penktojo A lygos turo rungtynes su Kauno „Stumbro“ komanda „Kauno Žalgiris“ šeštadienį (balandžio 6 dieną) NFA stadione žais 17 valandą.


Šaltinis: VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“