/Lietuvos įstojimo į NATO 15-ąsias metines Karinės oro pajėgos kviečia minėti bėgimu karinio oro uosto kilimo – tūpimo taku „Runway Run 2019“

Lietuvos įstojimo į NATO 15-ąsias metines Karinės oro pajėgos kviečia minėti bėgimu karinio oro uosto kilimo – tūpimo taku „Runway Run 2019“

Minint Lietuvos įstojimo į NATO 15-ąsias metines Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje organizuojamas jau tradiciniu tapęs vienintelis toks ir unikalus bėgimas kilimo – tūpimo taku „Runway Run 2019“.

Baldandžio 6 d. 3 tūkst. metrų distanciją kviečiami įveikti visi norintys, taip pat ir šeimos – nuo jauniausio iki vyriausio, tiek sporto profesionalai, tiek entuziastai ir nesvarbu kaip įveikiama distancija: bėgant ar einat. Mažieji bėgimo dalyviai galės naudotis riedučiais, paspirtukais ar būti stumiami vaikiškuose vežimėliuose. Kartu gali bėgti ir saugiai prižiūrimi augintiniai, svarbiausia – kad visi dalyviai kartu ir viena kryptimi.

„Runway Run 2019“ iš vien su Lietuvos ir sąjungininkų kariais ketina bėgti organizacijos, sporto klubai, mokymo įstaigos, Šiaulių miesto savivaldybės atstovai, bėgimo entuziastai.

Renginio metu dalyviai galės susipažinti su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų naudojamais kariniais orlaiviais, NATO oro policijos misiją vykdančiu Lenkijos karinių oro pajėgų naikintuvu F-16, pamatyti Lietuvos kariuomenės ir sąjungininkų naudojamą ginkluotę, ekipuotę, techniką, taip pat užduoti rūpimus klausimas apie nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą. Pirmą kartą savo transportą ir ginkluotę renginyje pristatys ir Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgos.

Kiekvienas užsiregistravęs ir sėkmingai įveikęs distanciją bus apdovanotas unikaliu Karinių oro pajėgų bėgimo „Runway Run 2019“ suvenyru ir pavaišintas kariška arbata. Po bėgimo koncertuos Lietuvos kariuomenės ambasadorius Gabrielius Liaudanskas-Svaras su grupe „G&G Sindikatas“.

Runway Run“ – tai unikalus, vienintelis toks Lietuvoje bėgimas taku, kuriuo kyla ir leidžiasi Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orlaiviai, taip pat NATO oro policijos misiją vykdantys sąjungininkų naikintuvai.


Šaltinis: KAM