ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:09:27 6:47

Jau prasidėjo registracija į žvejybos forumą

Pixabay,com nuotrauka

Aplinkos ministerija kviečia visus, kuriems rūpi žvejyba ir šalies žuvų ištekliai, į žvejybos vidaus vandenyse forumą, kuris vyks spalio 12-13 d. Molėtų rajone – poilsio namuose „Bebrusai“ (Bebrusai 1, Inturkės sen.). Registracija į šį renginį jau prasidėjo.

Forumo tikslas, pasak Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų departamento Gamtos apsaugos skyriaus vedėjo Vilmanto Graičiūno, – pasikeisti nuomonėmis apie žvejybos vidaus vandenyse reglamentavimą, žuvų išteklių apsaugą ir gausinimą, ežerų krašto teikiamas galimybes smulkiajam verslui, vidaus vandenų žuvininkystės ateitį.

Pirmąją forumo dieną, spalio 12-ąją, kaip numato jo programa (žr. PRIEDAI), bus skaitomi pranešimai apie rekreacinę ir verslinę  žvejybą, žuvų išteklių būklę vidaus vandens telkiniuose, ungurių išteklių atkūrimą ir kt. Po pranešimų vyks atvira diskusija apie darnios vidaus vandenų žuvininkystės viziją. Ją moderuos Mėgėjų žvejybos tarybos pirmininkas Antanas Kontautas.

Antrąją forumo dieną bus surengtos žvejybos varžybos.

Išsamesnė informacija:

apie renginį – tel. 8 646 68017 arba el. paštu vilmantas.graiciunas@am.lt,

registracijos, atvykimo, nakvynės klausimais – Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko lankytojų centras tel. 8 386 53135 arba el. paštu info@aparkai.lt.


Šaltinis: Aplinkos ministerija