ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:07:12 2:22

Komentatorių konkurso nugalėtojai debiutavo „Betsafe–LKL“ čempionate (video)

Tautvydas Kubilius ir Alanas Dzeranovas geriausiai pasirodė vasarą rengtame komentatorių konkurse ir abu jie sulaukė galimybės išbandyti jėgas „Betsafe–LKL“ čempionate.

Naujasis komentatorių duetas dirbo Pasvalyje, kur „Pieno žvaigždės“ vakar priėmė Klaipėdos „Neptūną“.

„Be abejo, jaudulio prieš rungtynes buvo, tačiau, manau, tai normalu ir su tuo reikia tvarkytis, – savo išgyvenimais dalijosi T. Kubilius, komentavimo patirties sukaupęs dar iki šio debiuto „Betsafe–LKL“. – Pirmas blynas lyg ir neprisvilo, tačiau tobulėti yra kur.“

Komentatorių konkurso komisija ir žiūrovai T. Kubilių vasarą išrinko nugalėtoju, buvęs profesionalus krepšininkas A. Dzeranovas užėmė antrą vietą.

„Sėdint šalia aikštelės ir jaučiant visą rungtynių energiją, komantavinas yra visiškai kitame lygyje, negu mums atrodo žiūrint į televizijos ekraną, – savo patirtimi dalijosi A. Dzeranovas, pirmą kartą gyvenime gyvai komentavęs krepšinio rungtynes. – Tave supa monitoriai, transliacijos režisierius, statistikos lentelės, gyvos rungtynės bei tavo mintys – visa tai turi būti sudėta į gražų ir kokybišką sakinį, kurio tam tikrais epizodais pritrūko, nutrūko ar nepavyko užbaigti. Visgi jausmas yra nepakartojamas būti dalimi viso renginio, panaudoti savo patirtį ir kiek dar galima tobulėti.“

T. Kubilius ir A. Dzeranovas yra vieni iš aštuonių komentatorių, šį sezoną dirbančių „Betsafe–LKL“ transliacijose.

„Smagu, jog teko komentuoti pačias pirmas rungtynes su Alanu ir, manau, jog visai neblogai vienas kitą papildėme“, – džiaugėsi T. Kubilius.

„Esu komentatorius išsišokėlis, tačiau mane supa profesionalūs senbuviai ir su žiūrovų palaikymu tobulėsiu greitai“, – vylėsi A. Dzeranovas.

T. Kubiliaus ir A. Dzeranovo duetą netrukus išgirsti galės ir televizijos žiūrovai. Abu jie užsidės ausines ir įsijungs komentavimo mikrofonus kitą trečiadienį, kai „Šiauliai“ priims Prienų „Skycop“. Šį susitikimą tiesiogiai transliuos BTV televizija.


Šaltinis: LKL