ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:07:12 9:03

Jūros dienos šventės metu vyks „Vikingų“ laivų varžybos

Rugsėjo 15 d. 12.00 val. Šventojoje Jūros dienos šventės metu vyks „Vikingų“ laivų varžybos, kuriose savo jėgas gali išmėginti kiekvienas to pageidaujantis pilnametis. Tereikia suburti komandą bei užregistruoti. Iki registracijos pabaigos liko viena savaitė. Ypatingai organizatoriai ragina registruotis vietinius gyventojus.

Kiekvieną komandą turi sudaryti dešimt narių – aštuoni irkluotojai, vairininkas bei būgnininkas. Šventosios upe komandos pasroviui turės įveikti pusės kilometro ilgio trasą – nuo Beždžionių tilto iki vadinamojo „Energetiko“ tiltelio. Tarpusavy vienu metu varžysis po dvi komandas. Rungtis, neabejojama, neprailgs nei sportininkams, nei žiūrovams, kadangi paprastai ši trasa įveikiama per keliolika minučių. Pagrindinis organizatorius Darius Girtas atkreipė dėmesį, kad šioje rungtyje svarbiausia – ne irkluotojų fizinė jėga, o darniai dirbanti komanda bei tinkamai pasirinkta taktika. Neretai šiose varžybose pergalę lemia ne greitis, o puikiai dirbantis vairininkas ar tinkamai ritmą irkluotojams mušantis būgnininkas. Nugalėtojai kausis ne tik išbandydami savo jėgas, bet ir dėl Mero taurės laimėjimo.

Linksmos ir dinamiškos stilizuotų „Vikingų“ laivų varžybos Šventosios upe Šventojoje vyks rugsėjo 15 d. 12.00 val. Registracija vykdoma iki rugsėjo 10 d. el. paštu info@birštononemunas.lt. Startinis „Vikingų“ varžybų mokestis – 10 eurų kiekvienam dalyviui. Šias varžybas, kaip ir kasmet, organizuoja sporto klubas „Birštono Nemunas“.


Šaltinis: Palangos miesto savivaldybė