ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:12:05 4:48

Dizainerė M. Grikšaitė pristato limituoto leidimo kolekciją moterims

Indrės Grikšaitės nuotrauka

Jauna ir veržli drabužių dizainerė Milda Grikšaitė įkvėpta vasariškos šilumos papildė prieš metus sukurtą „Soft Power“ kolekciją.

Kolekcija buvo pristatyta praeitų metų projekte „Mados injekcija“. Pasak jaunosios kūrėjos, kurdama drabužius ji susikoncentruoja į tuo metu jai svarbų ar dominantį dalyką, todėl „švelnumo galia“ buvo susijusi su boksu.

Indrės Grikšaitės nuotrauka

Atėjus vasarai, moterys meta šalin šiltesnius drabužius, todėl nusprendžiau savo kolekciją „Soft Power“ (liet. Švelni jėga) papildyti keliais vasariškais marškinėliais ir baltais, vėsiems vasaros vakarams skirtais džemperiais“, – sako M. Grikšaitė.

Indrės Grikšaitės nuotrauka

Marškinėliai ir džemperiai yra limituoto leidimo ir yra pagaminti iš itin aukštos kokybės medvilnės, dekoruoti siuvinėjimais ir raukiniais.

Indrės Grikšaitės nuotrauka

Kadangi kūryboje man yra svarbus identitetas, o aš esu tikra kaunietė, mini kolekcijoje slypi ir užuomena į naujausią mano kolekciją. Miestui intensyviai tvarkantis, pradingsta senos miesto žymės ir „randai“, tokie kaip įvairūs piešiniai ir užrašai ant sienų – vienas toks užrašas atsidūrė ir ant marškinėlių“, – pasakoja jaunoji kūrėja.

Indrės Grikšaitės nuotrauka

Fotosesijai buvo pasirinkta itin įdomi ir ne kiekvienam kauniečiui žinoma vieta – „Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejus“, esantis Kauno Rotušės aikštėje.

Indrės Grikšaitės nuotrauka