Po susitikimo „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika džiaugėsi, jog komandai galėjo padėti visi ant atsarginių žaidėjų suolelio buvę krepšininkai.

„Rungtynės nebuvo gražios, bet labai svarbios, gal dėl to buvo daug nervinės ir psichologinės įtakos žaidimui. Džiaugiuosi, kad galėjau leisti visus 12 žaidėjų. Laimėjo vyrai ir gerai.“

Šiose rungtynėse Lonzo Ballas aikštėje neišvydo nė vieno iš savo brolių. LaMelo nebuvo registruotas jau antrose rungtynėse iš eilės, o LiAngelo paskutinėse „Prienų“ rungtynėse susižeidė čiurną. Dar prieš rungtynes paaiškėjo, kad abu krepšininkai jau sužaidė paskutines rungtynes prieniškių gretose. Amerikiečiai Lietuvą paliks jau kitą savaitę.

Prieniškiai bandė pabėgti nuo varžovų dar rungtynių pradžioje kpo spurtavo 7:0. Svečiai iš „Šiaulių“ taškų sąskaitą atidarė sužaidus kiek mažiau negu penkioms minutėms.

Prieniškiai vienu metu turėjo ir 8 taškų pranašumą (16:8), tačiau jo išlaikyti nesugebėjo.

„Šiauliams“ pavyko laimėti nepaisant itin prasto pataikymo iš toli. Svečiai realizavo vos 5 tritaškius iš 22 (23%), kai aikštės šeimininkai pataikė 12 iš 29 (41%).

Vis dėlto „Šiauliai“ viską kompensavo žvėriška kova po krepšiais. Svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 51:38.

Rungtynių komentarai:


Šaltinis: LKL