ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2022:11:26 2:44

V. Šaulytė: „Kartais aš juokiuosi iš gyvenimo, o kartais jis iš manęs“

Stilistė Viktorija Šaulytė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino įrašu:

Kartais aš juokiuosi iš gyvenimo, o kartais jis iš manęs.
Man vis dar keisti žodžiai žvaigždės, žinomumo kaina, o dar keisčiau kai sako „įsivaizduok atsikeliu ir manęs niekas nežino“. Dar labai keista kai žmogus pakeisdamas miestą pakeičia ir savo vertybių lagaminą. Aš vis dar nesuprantu mados neatrašyti, nes taip reikia, nekalbėti arba kalbėti tik su tam tikrais žmonėmis. Taip pat nesuvokiu ir nusistatytų taisyklių: jokiu būdu nevažiuoti autobusu, nė už ką eiti į kavines, kurių yra bent po kelias kiekvienam mieste. Nesisveikinti.

Dar būna, kad jaučiuosi šiek tiek atvykus iš kitos planetos. Man keista ir tai, kad žmonės lengvai pamirštą kitą, kuris jam suteikė pagalbą. Nesiklauso. Nebent tai būtų telefono balso įrašas. Kai susitikus pirmą kartą bando pasakyti viską ką yra pasiekęs ar padaręs, nors juk smagiau BENT pamatyti. Švaistosi prabangių patiekalų ir gėrimų pavadinimais, nors gal girdėti tik per filmus. Man vis dar keista. Sako, kad čia tik personažas. O iš tiesų tai jis. Ir dar, kad susitikus papasakoja apie kaimyno brolio žmoną. Kas su kuo ir kaip kada. Kai dėmesio kaina paaukotų šeimą. Susikurtų ligų istorijas. Skaudžias vaikystes.

Kai aš pabėgu noriu juoktis. Kai aš daug klausinėju man šiurpoka. Kas gi vyksta šiam pasauly…
Aš vis dar nesuprantu. Tikiuosi, kad ilgai dar nesuprasiu. Aš tikiu, kad kaip mes mąstom, tokią aplinką kuriam aplink save. Todėl ją kurti noriu šviesią.
O kas yra dar keisto Tau?

Nuotrauka iš socialinių tinklų