ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2023:11:30 12:52

„Šiauliai“ sezono finišui įregistravo NKL žibėjusį gynėją

Prieš tris savaites į „Šiaulių” krepšinio komandos peržiūrą pakviestas rezultatyviausias pasibaigusio NKL čempionato krepšininkas Karolis Lukošiūnas dar šį sezoną gali debiutuoti ir stipriausioje šalies lygoje.

Penktą vietą šiuo metu „Betsafe–LKL” užimančių „Šiaulių” vadovai ir treneriai nusprendė suteikti šansą perspektyviam gynėjui parodyti savo sugebėjimus aukštesniame lygyje ir įregistravo jį likusioms sezono kovoms.

Pagal lygos nuostatus, naujų žaidėjų registracija baigėsi, tačiau klubai iki sezono pabaigos gali pasipildyti jaunais (gimusiais 1997 m. ir vėliau) lietuviais.

195 cm ūgio K. Lukošiūnas buvo vienas iš Molėtų „Ežerūno” lyderių, ir šios komandos gretose vidutiniškai per rungtynes pelnydavo po 17 taškų, atlikdavo po 2,5 rez. perdavimo bei rinkdavo po 14,3 naudingumo balo.

Pagal rezultatyvumą K. Lukošiūnas NKL lygoje užėmė pirmą vietą, taip pat pirmavo pagal išmestų ir pataikytų tritaškių skaičių.

„Krepšininkas su komanda treniruojasi jau 3 savaites. Atidžiai jį stebime ir matome didelį potencialą, todėl norime, kad jis sušlaptų kojas LKL lygoje dar šį sezoną ir rudenį jaustųsi kur užtikrinčiau. Tai – rezultatyviausias NKL lygos krepšininkas, turintis labai smagią rankelę, ir jam tėra 20 metų. Ieškome būtent tokių vaikinų, nes žiūrime į ateitį, turime savo viziją ir jos laikomės”, – sakė „Šiaulių” klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

Debiutuoti „Betsafe–LKL” čempionate K. Lukošiūnas galės jau šiandien Prienuose, kur „Šiauliai” susitiks su vietos „Vytautu”.


Šaltinis: LKL