ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2022:11:26 2:09

LMKL prizininkėms ir laureatėms – ypatingos taurės

Jau trečiadienį Raudondvario dvare įvyks Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezono uždarymo ceremonija, kurios metu bus apdovanotos ne tik komandos prizininkės, bet ir individualiai išsiskyrusios krepšininkės.

Joms bus įteiktos Edmundo Unguraičio pagamintos specialios taurės. Šio menininko darbai LMKL prizininkių lentynas puošia jau ne vienerius metus. Komandų trofėjais rūpinasi kita ilgametė LMKL partnerė „Alpera“, taip pat gaminanti išskirtinius trofėjus, sukurtus specialiai moterų lygos prizininkėms.

Specialaus pagerbimo žaidėjos sulauks tokiose nominacijose kaip rezultatyviausia krepšininkė, naudingiausia žaidėja, geriausia jaunoji krepšininkė ir kt. Taip pat bus paskelbtas ir LMKL metų treneris. Visų geriausių krepšininkių laukia „Eglės“ sanatorijos išskirtiniai savaitgaliai ir reabilitacijos paslaugos Druskininkuose bei implantologijos ir estetines odontologijos klinikos „Neodenta“ piniginiai čekiai visoms teikiamoms paslaugoms.

Šio sezono LMKL čempionių titulas priklauso Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, antrosios vietos – Vilniaus „Kibirkščiai“, o trečiosios – Marijampolės „Sūduvai“.

Sezono uždarymo renginys – balandžio 25 d. 18.30 val. Raudondvario dvare.

Šaltinis: LKML