ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2020:09:23 10:58

Kęstutis Jablonskis pasirodys nauju amplua

Dainininkas Kęstutis Jablonskis ne vieną dešimtmetį gerbėjus džiugina savo kūriniais.

Visai neseniai prie grupės prisijungus naujai vokalistei – Simonai, visos atlikėjo dainos suskambės naujai.

Pasak atlikėjo, didžioji dalis kūrinių nuo šiol bus atliekami duetu, todėl net ir žinomiausių dainų gerbėjai turės ką išgirsti naujo.

Nuotrauka iš asmeninio atlikėjo archyvo

Naujoji grupės narė dar vaikystėje žavėjosi muzika, vėliau sekė pirmieji pasirodymai mokykloje, o galiausiai – dalyvavimas televizijos projekte „X faktorius“. Dalyvavimas šiame šou lėmė, jog Simona buvo pastebėta ir legendinio atlikėjo.

Nors prie grupės Simona prisijungė visai neseniai, iš Kęstučio Jablonskio jau spėjo šio to išmokti. Ilgametė sceninė Kęstučio bei kitų grupės narių patirtis – puiki galimybė augti kaip atlikėjai. Aktyvi koncertinė veikla, muzikos įrašai, repeticijos Simonai jau spėjo tapti maloniu įpročiu.

Artimiausiuose Kęstučio Jablonskio planuose – koncertai Tauragėje, Šiauliuose, Kaune bei Vilniuje, numatyti gegužės mėnesį. Taip pat planuojamas naujas albumas, kuriame geriausios dainos bus įrašytos kartu su Simona.

„Klausytojai kasmet tampa vis įnoringesni, todėl tenka galvoti ne tik apie grupės sudėtį, kitokį dainų atlikimą, bet ir apie aplinką, kurioje koncertuojama”, – sako dainininkas.

Kęstučio Jablonskio repertuare virš pusantro šimto dainų, todėl net ir aktyviausi gerbėjai dažnai būna pamaloninti kūriniu, kurio nėra girdėję.