/Таline vykstančioje dizaino mugėje pristatyti geriausių Baltijos šalių menininkų darbai

Таline vykstančioje dizaino mugėje pristatyti geriausių Baltijos šalių menininkų darbai

Taline esančiame centre „Kultūros katilas“ sekmadienį atidaryta Estijos dizaino centro organizuota dizaino mugė, kurioje eksponuojami geriausi Estijos, Latvijos ir Lietuvos menininkų darbai.

Apie tai pranešė mugės rengėjai, pažymėję, kad renginio svečiai galės išvysti platų tekstilės, keramikos, papuošalų, aksesuarų asortimentą, vaikams ir interjerui skirtų gaminių. Ne vienas dizaineris mugėje pristato naujausias pavasario kolekcijas.

„Dizaino mugė kasmet vis populiarėja, jos dalyvių skaičius nuolat auga. Šiemet norą atvykti į Taliną pareiškė 250 dizainerių, po atrankos dalyvių skaičius sumažėjo iki 110. Norinčiųjų atvykti atranka visada sudėtingas ir atsakingas procesas, ryškiems ir įdomiems vardams pas mus patekti vėl nepavyko dėl paprasčiausio vietų trūkumo. Tačiau lankytojai gali būti tikri, kad mugėje išvyks geriausius iš geriausių prekės ženklų“, – teigė projekto vadovė Kaire Rannik (Kairė Ranik).

Pexels.com nuotrauka

Straipsnis parengtas remiantis BNS naujienų agentūros informacija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo yra draudžiama.