/Vestuvinių suknelių dizainerė: „Šį sezoną nuotakoms nereikėtų bijoti pabėgti nuo tradicinės baltos suknelės”

Vestuvinių suknelių dizainerė: „Šį sezoną nuotakoms nereikėtų bijoti pabėgti nuo tradicinės baltos suknelės”

Nenumaldomai artėjant vestuvių sezonui, nuotakoms vertėtų kibti į tobulos suknelės paieškas. Todėl šiandien LTnews.lt kalbina vestuvinių suknelių dizainerę Aidą Kapočiūtę, kuri jaunąsias supažindins su naujausiomis tendencijos ir papasakos, kaip jas pritaikyti sau.

Nebijokite eksperimentuoti su spalvomis

Dizainerė atskleidžia, kad šį sezoną šalia jau visiems gerai pažįstamų tradicinių audinių (atlaso, šifono, tiulio), siūlomos vestuvinės suknelės, pasiūdintos iš kiek kitokių medžiagų.

„Šį sezoną madinga trikotažas, aksomas ar lazeriu karpyti audiniai. O papildomos faktūros suknelėms suteikia geometriniai raštai, Artdeko stiliaus dekoras ar simetriškai išdėliota nėrinių puošyba”, – 2018 metų tendencijas atskleidžia Aida Kapočiūtė.

Aidos Kapočiūtės kurta vestuvinė suknelė

Kūrėja rekomenduoja kiek pabėgti nuo tradicinės baltos suknelės. Pasak jos, šių dienų nuotaka neturėtų bijoti eksperimentuoti.

„Vestuvinių suknelių dizaineriai šiais metais siūlo rinktis spalvą, kuri pabrėžtų jaunosios gymį ar akių spalvą. Šių metų madingiausios spalvos yra pilka, melsva, purpurinė, kūno ir pelenų rausva”,– pasakoja dizainerė.

Aidos Kapočiūtės kurtos vestuvinės suknelės

Tiesa, ji pataria vengti juodos spalvos elementų, nors pasaulinio lygio mados namai vis grįžta prie šios tendencijos.

„Reikia suvokti, kad madų pristatymas ir tikros vestuvės skiriasi. Viena yra daryti madų šou, visai kas kita visą likusį gyvenimą savo gražiausios dienos akimirkas prisiminti su ryškiu mados prieskoniu”, – rekomendacijomis dalijasi pašnekovė.

Gėlės iš paprastų drabužių kolekcijų nužengs ir į vestuves – šiais metais rekomenduojama rinktis sukneles su 3 D gėlių dekoru. Dizainerės teigimu, gėlių raštai bet kurią suknelę papuoš ir suteiks jai pasakiškos romantikos efektą. Ji pabrėžia, kad nesvarbu, kokios bus gėlės: baltos ar spalvotos, mažos ar didelės, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į jų formą bei prasmę.

Aidos Kapočiūtės kurta vestuvinė suknelė

Dar vienas populiarus suknelės dekoras – perliukai. Pasak dizainerės, ši tendencija karaliauja mados tope.

„2018 metais, atrodo, viskas, pradedant akiniais ir baigiant vestuvinėmis suknelėmis, džinsais ar batais turi būti dekoruota perliukais. Tiesa, noriu tikėti, kad perliukų dekoras išliks ilgam madoje, nes jis yra klasikinis elementas, kuris puikiai atrodo tiek gyvai, tiek  nuotraukose”,– apie tendencijas pasakoja Aida Kapočiūtė.

Ji taip pat atskleidžia, kad ateinantį sezoną karaliaus įvairių kirpimų rankovės.

„Vyraus pūstos, prailgintos, nėriniuotos ar permatomos. Jos puikiai tiks, jei nori pridengti rankas ar savo įvaizdžiui suteikti paslapties bei elegancijos”, – sako vestuvinių suknelių kūrėja.

Aidos Kapočiūtės kurta vestuvinė suknelė

Paklausta apie pačių suknelių kirpimą, pašnekovė teigia, kad mažiau yra daugiau – nuotaka niekada nesuklys savo šventės dienai pasirinkus klasikinę, neperkrautą dėtalėmis suknelę.

„Juk mada ateina ir išeina, o vestuvių nuotraukos lieka amžinai. Tad ateinančią vasarą galite drąsiai rinktis laiko patikrintus siluetus, taip būsite pati madingiausia per amžius”, – pataria Aida Kapočiūtė.

Aidos Kapočiūtės kurta vestuvinė suknelė

Ieškančioms išskirtinio vestuvinio įvaizdžio, dizainerė rekomenduoja dar vieną tendenciją – kelnes.

„Beveik visi vestuvinių suknelių dizaineriai sekančios vasaros sezonui siūlo kelnių ar kombinezono komplektą. Jeigu esate rafinuota ir elegantiška, siekiate savo užsibrėžtų tikslų – tai Bianca Jagger įkvėptas įvaizdis kaip tik jums“,– sako kūrėja.

Aidos Kapočiūtės kurtas vestuvinis kombinezonas

Ji taip pat pataria nepamiršti ir viršutinių drabužių. Klasikinio kirpimo suknelės ar sijonai gali būti derinami su griežtesnio stiliaus švarkeliais ar romantiškomis pelerinomis.

„Tai ne tik puikus būdas šventės dieną nesušalti, bet ir tuo pačiu savo aprangai galima suteikti ypatingo charakterio“, – sako vestuvinių suknelių kūrėja.

Svarbiausias patarimas – būkite savimi

Jeigu norite, kad suknelė jums tiktų tobulai, turite vadovautis tokia pačia taisykle, kuria vadovaujatės renkantis bet kokį drabužį: suprasti savo kūno linijas.

„Figūrą aprangos būdu reikia pabandyti padaryti kuo artimesnę „smėlio laikrodžio” formai, nes ji yra laikoma tobula. Todėl, jeigu jūsų pečiai yra platūs, o užpakaliukas mažas – reikia viską balansuoti, sustatyti į vietas: pečius vizualiai mažinti, o apatinę dalį didinti”, – teigia Aida Kapočiūtė.

Aidos Kapočiūtės kurta vestuvinė suknelė

Pasak jos, tokiu būdu sustačius viską į vietas, figūra atrodys proporcinga, o visų žvilgsniai koncentruosis tik ten, kur reikia.

Dizainerė primena, kad visos vestuvinės suknelės yra gražios, tačiau renkantis savąja svarbu atrasti siluetą, kuris geriausiai tinka figūrai ir modelį, kurio, atrodys, kad nesinori nusiimti.

„Svarbiausias patarimas bendram nuotakos įvaizdžiui – būkite savimi. Neapsikraukite nereikalingomis detalėmis, avėkite patogius batelius. Pasitikėkite savimi ir išsitieskite, tada kiekviena suknelė gulės puikiai, o ir šypsena iš veido niekur nedings”, – rekomendacijomis dalijasi vestuvinių suknelių dizainerė Aida Kapočiūtė.

 

Daugiau dizainerės kūrinių galite rasti: www.aidakapociute.com 

Žurnalistė Izabelė Kačinskaitė, el. paštas izabele@ltnews.lt