ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2023:03:30 8:56

Į riterius įšventintas buvęs „The Beatles“ narys Ringo Starras

Pexsels.com nuotrauka

Populiariosios grupės „The Beatles“ būgnininką Ringo Starrą (Ringą Starą) nuo šiol bus galima vadinti seru Ringo arba seru Richardu.

Antradienį jis pagaliau buvo įšventintas į Didžiosios Britanijos riterius.77-erių R. Starrui, kurio tikrasis vardas – Richardas Starkey (Ričardas Starkis), ilgai lauktą riterio titulą suteikė princas Williamas (Viljamas).

1965 metais R. Starras ir kiti „bitlai“ pirmąkart apsilankė Bakingamo rūmuose, kai jie tapo Britanijos Imperijos ordino nariais (MBE), o praėjus daugiau kaip pusei šimtmečio jam suteiktas riterio titulas už nuopelnus muzikai. Jis sakė, kad šis titulas jam „daug reiškia“.

R. Starras pasekė kito žymaus „The Beatles“ grupės nario pėdomis: dainininkas Paulas McCartney (Polas Makartnis) sero titulą pelnė 1997 metais.

P. McCartney vienam britų radijui yra sakęs, kad „jau seniai laikas“ R. Starrui skirti riterystę.

„Praėjusią savaitę su juo vakarieniavau, ir iš tiesų juokėmės iš to, iš kur atėjome, ir kad atsidūrėme rūmuose, ir kad dabar yra seras Paulas ir seras Richardas“, – sakė R. Starras.

REUTERS-Scanpix nuotrauka

Straipsnis parengtas remiantis BNS naujienų agentūros informacija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo yra draudžiama.