/Finansų maklerių įmonė „Orion Securities“ atidarė filialą Norvegijoje

Finansų maklerių įmonė „Orion Securities“ atidarė filialą Norvegijoje

Viena didžiausių Lietuvoje finansų maklerių įmonių „Orion Securities“ žengė į Norvegijos rinką.

Bendrovė atidarė filialą Osle, kur teiks kapitalo rinkų ir įmonių finansų paslaugas.

„Prieš 15 metų „Orion Securities“ atidarė Norvegijos investicijų banko biurą Vilniuje. Simboliška, kad šiandien ratas apsisuko ir Lietuvos finansinė grupė grįžta į Norvegiją. Turime puikius santykius su partneriais, klientais, rinkos dalyviai Norvegijoje, tad sprendimas atidaryti filialą Osle yra natūralus „Orion Securities“ plėtros etapas“, – pranešime spaudai sakė „Orion Securities“ direktorius ir valdybos narys Alius Jakubėlis.

„Norvegijos biržoje listinguojama daugiau nei 200 bendrovių, tad matome nišą smulkių ir vidutinių įmonių segmente, kurią su savo žiniomis ir patirtimi galėtume užimti“, – pridūrė jis.

„Orion Securities“ – didžiausia ne bankinė finansinė grupė Lietuvoje, užsiimanti tarpininkavimu prekiaujant vertybiniais popieriais, taip pat įmonių finansų, privačios bankininkystės ir finansų valdymo paslaugų teikimu privatiems ir juridiniams asmenims.

2017 metų pabaigoje bendrovė patikėjimo teise valdė 925 milijonų eurų klientų turtą – 82 procentus daugiau nei 2016-ųjų pabaigoje (507 milijonai eurų).

Preliminariais duomenimis, „Orion Securities“ pernai uždirbo 0,3 milijono eurų pelno.

„Orion Securities“ yra Vilniaus, Rygos, Talino ir Varšuvos biržos narė, klientams galinti pasiūlyti tiesioginį priėjimą ir galimybę prekiauti visose pasaulio akcijų biržose. Bendrovė taip pat specializuojasi įmonių finansų srityje, konsultuoja verslo įsigijimo, pardavimo, restruktūrizavimo ir kapitalo pritraukimo klausimais.

80 procentų įmonės akcijų priklauso bendrovei „Orion Managing Partners“, 20 procentų – Aliui Jakubėliui.

 

Straipsnis parengtas remiantis BNS naujienų agentūros informacija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo yra draudžiama.