/Arčiausiai tikslo tapti Lietuvos 3×3 rinktine – AEKK

Arčiausiai tikslo tapti Lietuvos 3×3 rinktine – AEKK

Lietuvos atvirojo 3×3 krepšinio čempionato dalyviai kovoja ne tik dėl vietos vasarą Kaune vyksiančiame finaliniame etape, bet ir dėl galimybės tapti Lietuvos rinktinėmis bei atstovauti mūsų šaliai Europos čempionatų atrankose.

Šiaulių, Marijampolės, Klaipėdos ir Vilniaus etapų metu komandos renka į savo sąskaitą taškus, kurie po etapo Vilniuje keturioms geriausioms komandoms suteiks galimybę kautis finaliniame ketverte, o jame triumfavusi ekipa ir taps Lietuvos rinktine.

Beje, Vilniaus etape iškovoti taškai dvigubinsis, tad net ir pirmuosiuose turuose strigusios komandos turės galimybę kaip reikiant pasitempti. Būtent po sostinėje gegužės 20 dieną numatyto etapo ir sužinosime kas taps Lietuvos rinktinėmis.

Pirmojo etapo metu Šiaulių arenoje nedalyvavo nei viena merginų komanda, tad taškų šioje kategorijoje neturi niekas. Įdomiausia kova be jokios abejonės vyksta vyrų elito grupėje, kurioje po pirmojo etapo pirmauja ir daugiausiai taškų turi trečią vietą jame užėmusi AEKK komanda, kurią sudaro Andrius Juknevičius, Edgaras Sosnovskis, Karolis Kvederavičius ir Karolis Alekna. Jos sąskaitoje – 70 taškų.

Lietuvos šimtmečio rinktinė jiems kvėpuoja į nugarą ir savo sąskaitoje turi 60 taškų. Trečioje vietoje su 50 taškų yra komanda pavadinimu „Stiklų pasaulis“.

Pirmas dvi vietas Šiauliuose vykusiame etape užėmė Latvijos ir Rusijos komandos, tačiau jos nepretenduoja tapti Lietuvos rinktinėmis ir šių taškų nerenka.

 

Šaltinis: www.krepsinionamai.lt