/Penktadienį Vilniuje prasidėjo mados mugė „Fashion bazaar“

Penktadienį Vilniuje prasidėjo mados mugė „Fashion bazaar“

Šiandien „Litexpo“ parodų rūmuose prasidėjo jau tradicija tapusi mados mugė „Fashion bazaar“. Tikimąsi, kad penktus metus iš eilės vykstantis pritrauks tūkstančius lankytojų.

Pasak organizatorių, šiemet „Fashion bazaar“ švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo šitmetį ir visus mados ir stiliaus mylėtojus kviečia į renginius trijuose šalies miestuose. Žadama, kad ši mugė nusidažys trispalve ir pakvies susipažinti su lietuviška mada bei kokybiškais mūsų šalies kūrėjų darbais. (http://renginiai.kasvyksta.lt/17614/fashion-bazaar-mados-muge)

„Fashion bazaar“ buvo pirmoji lietuviškų gaminių mados mugė – organizatoriai skatina tautiečių kurtų produktų vartojimą ir ugdo nacionalinę madą.

 

LTnews.lt apsilankė minėtame renginyje. Lankytojų nėra daug, tačiau atsižvelkime į tai, kad pirma dienos pusė ir penktadienis. Renginys vyksta 5-oje salėje. Pasiūla nėra maža, tačiau kainos tikrai ne visiems „įkandamos“.

 

LTnews.lt nuotrauka
LTnews.lt nuotrauka
LTnews.lt nuotrauka
LTnews.lt nuotrauka

Mados mugė vyksta kelis kartus per metus – rudenį, Kalėdiniu laikotarpiu bei pavasarį. „Fashion bazaar“ paskutinę kovo mėnesio dieną vyks Kaune.

Šiemet mugė jau vyko Klaipėdoje. Po Vilniaus mugė iškeliaus į „Žalgirio“ areną Kaune.