ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2022:10:03 9:23

Paaiškėjo, kas „Eurovizijoje“ šiais metais atstovaus Lietuvai

Stop Kadras

Šį vakarą „Žalgirio arenoje“ įvykusiame „Eurovizijos“ atrankų finale paaiškėjo, kad Lietuvai dainų konkurse atstovaus Ieva Zasimauskaitė.

Stop Kadras

Finale dėl galimybės dalyvauti dainų konkurse rungėsi dar penki dalykiai – Monika Marija, Kotryna Juodzevičiūtė, Paula, Jurgis Brūzga ir grupė The Roop.

stop kadras
Stop kadras
Stop kadras
Stop kadras

Nugalėtojas išrinktas žiūrovų ir komisijos pagalba. Tiesa, žiūrovų ir komisijos balai išsiskyrė. Žiūrovų lentelėje pirmoji buvo Zasimauskaitė, komisijos – Jurgis Brūzga. Bendroje balsų lentelėje jie pasidalino pirmąją ir antrąją vietas. Bendroje lentelėje trečioje vietoje liko grupė The Roop, ketvirtoje Monika Marija, penktoje Kotryna Juodzevičiūtė, paskutinėje – Paula.

Stop kadras

Komisiją šį vakarą sudarė septyni nariai – Dalia Ibelhaubtaitė, Dovilė Filmanavičiūtė, Milda Adomaitienė, Vytautas Rumšas, Ramūnas Zilnys, Sasha Song ir Leon Somov.

Renginio metu žiūrovai galėjo išvysti ne tik atrankos finalo dalyvių pasirodymus. Žalgirio arenoje pasirodė keli jau išrinktų kitų šalių atstovai – suomė Saara Aalto bei islandas Ari Ólafsson. Taip pat pasirodė ir Skamp, Fusedmarc, Bjelle, Thundertale ir Monika Pundziūtė.