ltnews.lt

Lietuvos naujienos iš pirmų lūpų

2022:10:03 9:23

Savivaldybė praneša, kad įvažiuojančius į Vilnių pasitiks Vyčio vėliavos

www.008.lt nuotrauka

Prie įvažiavimų į Vilnių iškeltos didžiulės Vyčio vėliavos, pranešė sostinės savivaldybė.

11 kartų didesnės už tradicines, vėliavos iškeltos prie pagrindinių įvažiavimų į miestą: Vilnius – Panevėžys, Vilnius – Varėna, Vilnius – Kaunas, Vilnius – Minskas bei prie Vilniaus oro uosto.

„Vytis – veržlus ir drąsus raitelis, liudijantis Lietuvos ir jos žmonių ryžtą, kovingumą ir svarbias pergales. Nuo šiol Vytis pasitiks kiekvieną atvykstantį į Vilnių. Tebūnie tai įkvėpimas ir priminimas, kad naujos mūsų šalies pergalės ir pasiekimai laukia priešakyje – kartu susitelkę galime daugiau nei po vieną, o šiandien džiaukimės laisva Lietuva! “ – savivaldybės pranešime sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Ant 20 metrų aukščio stiebo iškeltos Vyčio vėliavos bus apšviestos, todėl matysis iš tolo ir tamsiuoju paros metu.

Nuo šios Kovo 11-osios vėliavos miesto prieigose plevėsuos nuolat, teigia savivaldybė.

Metų pradžioje, pasitinkant atkurtos Lietuvos šimtmetį, Trispalvės spalvomis nušvito ir penki riboženkliai bei naujas svetingas užrašas juose – „VILNIUS myli TAVE!“ Tokie riboženkliai puošia pagrindinius įvažiavimus į miestą: Vilnius – Panevėžys, Vilnius – Varėna, Vilnius – Kaunas, Vilnius – Minskas, Vilnius – Trakai.

 

Straipsnis parengtas remiantis BNS naujienų agentūros spaudos pranešimu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.